Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Zamawiam thrustsmaster t500rs. Mam tylko pytanie.Gdzie zestaw wychacze najtaniej. W sklepach ceneo minimalna cena to jest to 1950zł. Na allegro jest za 1800zł niby nowa, ale są tylko 2 sztuki.Komu mam zaufać? W jakiej cenie jest nowa ? W zestawie są pedały tak? #thrustmaster #pcmasterrace
  • 11
@kokus: a jaka jest różnica? Dużo się naoglądałem i wydaje mi się, że thrustmaster spełni moje oczekiwania. Fanatec jest chyba jeszcze drozszy
@mlg20: Szukasz sprzętu z górnej półki to podałem Ci z jeszcze wyższej. Ja jeździłem na 2 Logitechach z dość niskiej i później średniej półki i dawałem radę w wyścigach długodystansowych zajmować topowe miejsca. Fanatec jest już mega, ogromne możliwości rozbudowy, nie jest to plastikowa zabawka tylko metalowe, mechaniczne części. Ma tak fajną obudowę że możesz zobaczyć jak działa :) Nie sprzęt, a umiejętności uczynią cię dobrego simracera :)
@kokus: a gdzie moge obejrzec kierownice fanateca? Thrustmaster jest plastikowy tak? Czy fanaten jest kompatybilny z konsolami nowej generacji? Czy da sie wyrwac kiere do 2 tys? ja mam przeznaczone 2800zl na t500rs + skrzynie biegow do niego. Raczej nie zamienie tego bo nie stac mnie juz na drozszy sprzet
@mlg20: radzil bym kupowac w jakims sklepie, niz na allegro, nawet jesli wymagalo by to doplaty 100-200 zl

czesto tacy allegrowi sprzedawcy koncza dzialanosc po pol roku i o gwarancji mozna zapomniec
@mlg20: jasne, morele to swietny sklep, x-kom jeszcze lepszy, znajomemu po 8 dniach uszkodzil sie telefon i oddal do sklepu, zamiast wysylac na gwarancje jak robia to wszystkie sklepy i czekac na rozpatrzenie gwarancji, to on odrazu dostal pelna wyplate (prawie 2k) do reki, wiec polecal bym x-kom a pozniej morele
@mlg20: pamietaj tez ze przy takich kwotach takie sklepy czesto oferuja znizki... napisz do dzialu handlowego powiedz ze na allegro jest taniej i chcial bys ta sama cene, czesto mozna urwac 50-100 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)