Wpis z mikrobloga

O, widzę, że trolle KORWiNu i PiSu tak bardzo boją się o wynik wyborczy Nowoczesnej, że już na wypoku zaczyna się fala bóldupienia na .N.

Pamiętajcie, tej siły już nie powstrzymacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-- edit --
Właśnie zachęciliście mnie, abym po raz trzeci wsparł Nowoczesną swoimi dolanami :) Drobna wpłata w wysokości 50 zł z pewnością ucieszy Ryśka, a mnie uczyni Dumnym Polakiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


#nowoczesnapl #bekazprawakow #polityka
Pobierz
źródło: comment_wjcGEceJ2SuHB4IaRF9Czlja4d7DLvSN.jpg
  • 27
@pila_mechaniczna: Dla mnie wyzywanie Nowoczesnej przez korwinistów i wyzywanie korwinistów przez Nowoczesną, to debilizm. Obie te partie są prorynkowe i na chwile obecną mają wspólny kierunek zmian. Ta walka jedynie na korzyść PISowcom wyjść może na dobre, a to oni obecnie są głównym zagrożeniem w naszym kraju dla wolności. Wbrew pozorom te partie mają więcej wspólnego, niż je dzieli.
@pila_mechaniczna:

O, widzę, że trolle KORWiNu i PiSu tak bardzo boją się o wynik wyborczy Nowoczesnej, że już na wypoku zaczyna się fala bóldupienia na .N.


Pisze to koleś, który praktycznie w każdym komentarzu ma jakiś ból dupy do tzw. "kuców", albo tak sobie ubzdurał, że to kuc, bo ma inne poglądy niż on sam.

oczywiście, nie miałbym z tym problemu

No już to widzę. Fani platformy z przed 8 lat
Fani platformy z przed 8 lat z trudem albo w ogóle nie chwalą się, że kiedykolwiek na nich głos oddali.


@Ruler: Ja otwarcie przyznaję, że w 2007 roku głosowałem na PO. I wtedy było to OK, natomiast jak ktoś w 2011 nadal głosował na PO to jest idiotą. Ja na nich w 2011 nie głosowałem.

Ale jacy oni świeży byli, jacy oni świetne postulaty mieli, jakie europejskie i modne.


@Ruler:
@pila_mechaniczna: No i czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nic dziwnego, że statystyki pokazują, że u nas z nim co raz gorzej.
Napisałem przecież. Tylko szkoda, że nikt nie interesował się wtedy i nadal nie interesuje przeszłością danych polityków, może wtedy ktoś byłby bardziej sceptyczny i pomyślał 10x zanim postawi krzyżyk w odpowiednim miejscu.

Program może i być świetny tak, że gruszki na wierzbach będą rosły, ale najpierw trzeba zobaczyć czy za
Tylko szkoda, że nikt nie interesował się wtedy i nadal nie interesuje przeszłością danych polityków, może wtedy ktoś byłby bardziej sceptyczny i pomyślał 10x zanim postawi krzyżyk w odpowiednim miejscu.


@Ruler: czytanie ze zrozumieniem się kłania. To zdanie nie zmienia tego, co napisałem wyżej.