Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: @unstyle: No niestety widać różnicę... Muszą Chinole jeszcze popracować, zanim osiągną perfekcję... Aczkolwiek pewnie nie opłaca się tego tak dopieszczać, skoro oryginał kosztuje tylko ~150$...
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Dla mnie różnica jest taka, że to podróba... A dla Ciebie oczywiście może nie być różnicy...
@emesc: Nie wiem, nie znam się na mechanizmach zegarków, więc nie będę polemizował.
  • Odpowiedz
  • 0
@k0j0tek:
"Muszą Chinole jeszcze popracować, zanim osiągną perfekcję"
Z tego co wyczytałem to oryginały robią właśnie chinole :D

"Although DW bills itself as a Swedish company, the watches are manufactured in China, which is how the company keeps prices so low. The internal quartz movements—a battery and vibrating crystal to keep the time, essentially—come from Miyota, a Japanese supplier popular with lower-price brands, because their products are reliable and they always
  • Odpowiedz
@emesc: bez przesady ;-) z kolei mam kolegę, który twierdzi ze każdy zegarek poniżej 30k to szmelc. Wiec, to jest taki Ty tylko do kwadratu
  • Odpowiedz
  • 0
@deXtro: cena nie jest argumentem, mi po prostu podoba się ta precyzja w mechanicznym, te wszystkie pracujące tryby jak bijące w nim serce :)
Kwarc odziera zegarek z tego.
  • Odpowiedz