Wpis z mikrobloga

Hotel w Belgii już zarezerwowany na "Heresy Label Night - Belgian Edition". Tylko czekać na piątek ( ͡ ͜ʖ ͡) Będzie srogo hardmircy!

HALLUCINATOR!!! <3

THE OUTSIDE AGENCY // NL
MANU LE MALIN // FR
INNOMINATE // PL+BE
I:GOR // PL
HALLUCINATOR // IT
DETEST // GER
EYE- D vs DJ HIDDEN // NL
THE CLAMPS // FR
SA†AN // RU
IGNEON SYSTEM // BE
DJIPE // NL
JOE ET // UK
MR ORANGE // BE
NANAKA // BE

#hardmirko #hardcore #breakcore #drumandbass #crossbreed
V.....a - Hotel w Belgii już zarezerwowany na "Heresy Label Night - Belgian Edition"....
  • 8
@Vodkapicca: oooo kuhwa (ʘʘ) The Outside Agency, I:Gor i Igneon System
tak właściwie co to za impreza? bo pierwszy raz o niej słysze... całość jest poświęcona indrustial hardcore? i czemu musisz jechać koniecznie do Belgii? z tego co widać w opisie to akurat ten even miał miejsce w Czechach (a więc zgaduje że nie ma stałego miejsca na tą impreze) a więc miałbyś znacznie bliżej ( ͡
@DecibelHS: Też pierwsze słyszę o tej imprezie (Heresy to podobno jakiś Label), ale zobaczyłem, że Hallucinator i Detest umieścili info, że tam grają więc postanowiłem, że jadę. Impreza jest w Belgii, niedaleko centrum Antwerpii w klubie Petrol. Ja mieszkam w Holandii. Wybrałem hotel i parking najbliżej miejsca imprezy. Od mojego miejsca zamieszkania w Holandii do klubu Petrol w Belgii mam dokładnie 190km (2h~ jazdy autem). Parking całodobowy 1,50e za godzinę. Od
@Vodkapicca: łooo no to zajebiscie (ʘʘ) takie jeszcze jedno pytanko ponadprogramowe, te 150/200 euro to pewnie ~2 dniówki tam no nie? :D bo jakbyś musiał jechać z Polski to byś musiał na tą impreze pracować 2-3 tygodnie znając nasze realia xDD baw się dobrze mirku! :)