Wpis z mikrobloga

Sprzeciw wobec tez poznańskiego marszu przeciwko imigrantom

Marsz zorganizowała Młodzież Wszechpolska, ale na akcji pojawili się także przedstawiciele innych środowisk - łącznie około 300 osób. Trzy tezy-okrzyki z jakimi za żadne skarby nie mogę się zgodzić, pomimo, iż jestem nacjonalistą.

1. "Ole, islam pi*ole" - islam to nie tylko ISIS, ale także polscy Tatarzy z Podlasia i słynne Kruszyniany. Czy MW pi*oli również polskich Tatarów za ich religię? Mam nadzieję, że Wszechpolacy przeproszą potomków wojowników, którym Jan III Sobieski nadał polską ziemię na Podlasiu.

2. "Wielka Polska katolicka" - Polska państwem wyznaniowym? Polska państwem świeckim, gdzie szanuje się prawa wszystkich religii, w tym katolickiej.

3. "Polacy przeciw imigrantom" - Polska potrzebuje pracowitych imigrantów, chcących budować dobrobyt naszej ojczyzny. No chyba, że każdy z Was spłodzi gromadkę dzieci i imigranci po prostu nie będą potrzebni. Niestety, Waszym liderom, w tym byłym, takie wyczyny raczej się nie udają. Znam kilka chlubnych wyjątków, ale niestety większość z Was albo nie ma dzieci, albo ma ich za mało, żeby nie przyjmować imigrantów.

Moja wymarzona Wielka Polska to państwo silne gospodarczo, sprawiedliwe i bezpieczne. Państwo, w którym Polacy szanują imigrantów chcących uczciwie pracować. Państwo, w którym Polacy nie są agresywni w stosunku do innych ze względu na ich wyznanie czy pochodzenie.

PS: Jestem przeciwnikiem przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Uważam, że można rozważyć pomoc dla uchodźców, tym bardziej, jeśli udziela się jej na terenie Bliskiego Wschodu i Afryki.

#mlodziezwszechpolska #poznan
Pobierz tomasz-maciejczuk - Sprzeciw wobec tez poznańskiego marszu przeciwko imigrantom

Ma...
źródło: comment_Bt2RILxf9T1CxzYdNGQ6fBY1glrQsr3p.jpg
  • 12
Polska potrzebuje pracowitych imigrantów, chcących budować dobrobyt naszej ojczyzny.


@tomasz-maciejczuk: Nie musimy po nich sięgać. Wystarczy że wrócą młodzi ludzie, którzy wyjechali za "lepszym jutrem" do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Niemiec. Szacunki mówią już o trzech milionach...
@tomasz-maciejczuk:

niestety większość z Was albo nie ma dzieci, albo ma ich za mało, żeby nie przyjmować imigrantów.


Jezeli to dresiwo z MW ma dzieci, to one w tej chwili najprawdopodobniej kroją ludzi z telefonów na dzielnicy. Mnożenie patologii zamiast zasilać gospodarkę, zasila więzienia. Jeden pracowity imigrant będzie bardziej pożyteczny niż stu półgłówków z Młodzieży Wszechpolskiej.
@introligat0r: Nie zgodzę się. Wszystkie osoby, które znam z MW to porządni ludzie. Żadna patola. Nie można generalizować, że wszyscy imigranci to bojówka ISIS albo cała młodzież MW to dresy.

@tomasz-maciejczuk: Nie sprowadzaj tego wszystkiego do uproszczenia poziomu płacy z Norwegii, bo ta jest niedościgniona dla wielu nawet zamożnych krajów.
Wiele z tych osób wróciłoby do Polski gdyby miały tą stabilność jutra i możliwość odłożenia czegoś na czarną godzinę. Nikomu nie chce się boksować z pracodawcą, który mówi ciągle ile to nie przynosi mu się strat...

Wiele osób mówi to otwarcie, nikt nie chce gór ze złota. Oni chcą być po
Masz firmę? Zatrudnij mnie, płać mi "godziwą pensję"


@tomasz-maciejczuk: Właściwie to sam prowadzę komuś działalność, bo mojemu szefowi nie chce się już robić. Wkrótce emerytura ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ostatnim czasie zrobiłem zestawienia, w ciągu miesiąca przynosiłem czysty zysk w kwocie przekraczającej 12 tys./mies. Od tego dostaję tylko mały wycinek (1/6). Wie, że jestem związany bo w moim zawodzie nie mogę podjąć działalności przed uzyskaniem uprawnień.