Wpis z mikrobloga

Moje wrażenia po pierwszym miesiącu z PS4, przeszedłem trzy gry, które były w zestawie, więc jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem konsoli z DC, LBP oraz TLOU to powiem tak: The Last Of Us to chyba jedna z najlepszych gier w jakie grałem, nieziemski klimat, fabuła świetna, za całokształt daję 10/10 (chociaż zakończenie dla mnie trochę nijakie niespojlerując). LittleBigPlanet bardzo przyjemna gierka, świetny humor i przeszedłem ją z bananem na twarzy. Driveclub. Jedna z najbardziej #!$%@?ĄCYCH ścigałek w moim życiu. Nie wiem co za debil wymyślił brak linii w tej grze, ale biorąc pod uwagę, że są tam fikcyjne trasy jest to głupotą i psuje krew nieźle (zrozumiałbym, gdyby były tam prawdziwe trasy, które każdy fan wyścigów zna na pamięć). Ni to symulator ni to arcade. Coś pomiędzy Gran Turismo, a Forzą, z tymże Gran Turismo jest o pięć klas wyżej, a Forza o wiele przyjemniejsza - 3/10. Teraz czas kupić Wieśka 3 i całą jesień będę miał wypełnioną, jeśli chodzi o gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #driveclub #thelastofus #gry #konsole
  • 10
@maschio94: Ja specjalnie dla TLOU kupiłem kiedyś PS3. Rewelacyjna gra, wyprzedza swoją generację parokrotnie. Szkoda, że nie ma takich więcej, marzy mi się takie połączenie TLOU i starego Fallout z open worldem.
@biczplis: Aż mi wstyd, że mając jeszcze PS3 nie kupiłem TLOU i dopiero zagrałem kupując PS4. Jedna z nielicznych gier, którą zatrzymam na swojej półce. Teraz właśnie poluję na Wiedźmina 3 w okazyjnej cenie i od przyszłego tygodnia zaczynam swoją przygodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojti99: Linię w każdej grze można wyłączyć, więc jeśli ktoś woli jeździć bez linii to sobie ją wyłączy, a ja tym samym oszczędziłbym sobie niepotrzebnych nerwów. Wolę sobie pojeździć dla przyjemności, co jest niemożliwe w Driveclubie bez linii. Z drugiej strony jednak bardzo mi się podoba brak możliwości cofania czasu - najbardziej krzywdzącej opcji dla współczesnych gier wyścigowych.