Wpis z mikrobloga

Mirki, co robić? Level 25, twarz maksymalnie 3/10, praktycznie forever alone, nudne zainteresowania i trochę dziwny styl życia. #okcupid spoko, ale mało Polek, a te które są szukają obcokrajowca, #sympatia, nigdy mi żadna tam nie odpisała. #badoo to w sumie same solaryjne nastolatki i nie wygląda, żeby tam ktokolwiek traktował to serio. Są jeszcze jakieś miejsca w internecie warte uwagi? #tinder raczej odpada bo twarz nie za bardzo i nie interesują mnie seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
Krok nr 1: wyjdź z domu. Bordo w niczym nie pomaga.
Krok nr 2: pozbądź się nieśmiałości. Nie masz nic do stracenia, a możesz tylko zyskać.
Krok nr 3: dbaj o higienę- jeżeli wali z pach należy je umyć, ogolić i użyć antyperspirantu (to jest bardzo ważny punkt!)
Krok nr 4: ubierz się schludnie. Poczytaj trendy panujące. Niestety za duży tshirt z nadrukiem jakiejś kapeli metalowej nie pomaga.

Spełniając te punkty masz
@SuchyRAWR: Przecież z ryjem 3/10 to żadna nawet na niego spojrzy.
@haxx: Możesz pójść na siłkę, wyrobić sobie klatę i sześciopak i takie zdjęcie bez koszulki (i bez twarzy) wstawić na profil randkowy. Sposób nie testowany
@SuchyRAWR:
1) bordo to stan umysłu :)
2) dzięki, że też na to wcześniej nie wpadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3) wątpię, żeby higiena miała takie znaczenie. Nawet bezdomny jeśli ma ładną twarz to laski lecą na niego. Myślę, że higiena ma znaczenie w późniejszym etapie, po przełamaniu lodów, jak zaczyna się kontakt fizyczny, nie przy samym nawiązywaniu znajomości. No ale też bez przesady w drugą stronę,
@DizzyEgg: nie znasz życia chyba. "ryj" to nie wszystko. Znam takie przypadki, że by Ci kopara opadła (przykład 1: chłopak z zezem, tlustymi włosami i ogólnie wygląd kupy, a partnerka taaaka laseczka. Przykład 2: znajoma vice miss PL z przed kilku lat miała chłopaka, który był wychudzonym, mało atrakcyjnym cichym informatykiem).
@haxx: A to ma znaczenie dlaczego na ciebie poleci? Prawda jest taka, że ludzie oceniają siebie po wyglądzie i potem racjonalizują dlaczego cię lubią lub nie. Dziewczyna, dla której jesteś po prostu brzydki mogłaby ci dać szansę, gdybyś miał np. dobrą sylwetkę.

@SuchyRAWR: Jasne, że ryj to nie wszystko. Jest jeszcze bajer, popularność i kasa. OP opisał siebie jako "praktycznie forever alone, nudne zainteresowania, dziwny styl życia", więc raczej go
@haxx: higiena ma znaczenie, bo jak zagadasz do dziewczyny i ona poczuje zamiast trawionego śniadania świeży oddech, albo zamiast kwaśnego potu jakąś perfumę czy też nawet woń płynu do płukania z ubrania, to robi to fajne pierwsze wrażenie.
W tramwaju zagadaj do dziewcza, który czyta książkę, właśnie o tą książkę. Jeżeli dobrze będziesz i ciekawie zadawał pytania to rozmowa fajnie się rozwinie. Możesz tak zrobić nawet po to aby sprawdzić się.
@haxx: 1. zmien styl, poczytaj troche, ubranie duzo robi, serio.. duzo
2. fryzjer, bo pewnie raz na jakis czas chodzisz... myj częsciej włosy i stosuj czasem coś więcej niż żel do mycia ;P
3. miej zainteresowania, nic gorszego jak facet co opowiada o sobie jak Ty wyzej, jak nie dorajdzie życiowej...
4. przeczytaj: Tomasz marzec - facet z jajami.
I serio, jak nawet na to minimi jak pkt 4 czyli przeczytanie
@SuchyRAWR: o, mało atrakcyjny cichy informatyk to idealnie mnie opisuje ^^ a serio taki był? czy taki bardziej hollywood nerd?

@vasil: czy jest sens mieć zainteresowania tylko po to, żeby móc się nimi chwalić?
@haxx: eee widac, ze po prostu nie rozumiesz. Brak zainteresowań = nie jesteś wart uwagi. Jesteś nudny, po prostu nie masz nic ciekawego, Twoje IQ czy nawet życie to po prostu kolejne dni... uwazasz,ze z kimś takim chce spedzic kobieta czas? jak chcesz jej czymś zaimponować jesli sam nie jesteś wstanie sobą sięzająć..
Zrozum, że atrakcyjność to nie wygląd, a życie.. im ciekawsze ono, tym kobiety chętniej chcą w nim uczestniczyć.
@haxx: był to wychudzonym administrator sieciowy chodzący w za dużych sweterkach, w okularach i fryzurze "na grzybka", z cofniętą brodą. Wszyscy się dziwili jak to jest możliwe i tylko gapili się na jej pupę zawsze opiętą fajnymi leginsami. Ale on się jej nie bał i potrafił wywołać uśmiech na jej buzi. To zapewne zagwarantowało sukces.
@haxx: już od siebie napisałem wszystko. Twoim zadaniem teraz jest wykorzystać to w życiu. Posłuchaj doświadczonej osoby lub poddaj się i narzekaj dalej w zaciszu swojego monitora.

@vasil: ciekaw jestem zaproponowanej przez Ciebie książki. Wklepuje ją na listę to-do :)