Wpis z mikrobloga

@edzio94: Ja od drugiego roku byłem na pół etatu. Da się, ale jak masz kasę i/lub nie jesteś pasjonatem programowania to polecam z tym poczekać.
Życie towarzyskie wtedy leci na dalszy plan, bo jak już studiujesz to wypadałoby zdać inżyniera chociaż. Czasu będziesz miał mało. Po jakimś czasie zmęczenie będzie dawać o sobie znać.
Jak układasz sobie plan to nie zapisuj się na zajęcia które kompletnie nie chcą się wpasować. Jeśli
@Grizwold @-PPP- @sejseen No właśnie mam plan tak, że w środę tylko godzina od rana, czyli zawsze mógłbym 8h pocisnać, wtorek i pon co drugi tylko po wykładzie także też wydaje się nieźle. Programowanie lubię i jestem z tego dobry, tylko bardziej boje się AK, LUC, fizyki 3, bo PPS wydaję się błachostką. Może pójdę tylko na miesiąc i zobaczę czy sobie dam radę
@edzio94: Ja jeszcze ten rok, a na pewno semestr wstrzymuje się co by prezentować coś z Jee, nie chce też zrobić zaległości w postaci ects. Poza tym jak już dojdzie praca to życie poza studiami/pracą #elo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)