Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na kogo tu głosować z #korwin, poszukałem informacji w necie o paru kandydatach poza Berkowiczem (za dużo pajacuje, żeby działał w Sejmie) i przecież tu nie ma na kogo głosować. #!$%@?, jak ja bym kandydował do Sejmu to bym chociaż postawił sobie stronkę internetową z wizytówką i jakimiś punktami programu, jakieś krótkie nagrania na YT wrzucił, albo chociaż fanpage na FB prowadził. A oni nic a nic, po co kandydować w takim razie? A wy mirki z #krakow na kogo głosujecie?
#wybory
  • 10
@andrzejfryczmodrzewski1503: Może ja nie z Krakowa. Ale u mnie kandydat takie minimum jakie musi zrobić to...wypełnić kwestionariusz od mamprawowiedziec.pl - jak to zrobi to oznacza, że mu się chce. Zresztą pamiętam, że tak przy parlamentarnych zrobiłem. Góra listy to byli kandydaci o których nic nie wiedziałem, ale jakiś koleś wypełnił taki kwestionariusz i tym zasugerowałem się głosując.
@WMPP: Ja też okręg lubelski, jednak zagłosuję na pozycję numer 4 z listy KORWiN - panią Natalię Wiślińską - wydaje mi się najbardziej kompetentną z listy, mgr. prawa i bezpieczeństwa wewnętrznego oraz doktorantka nauk politycznych - ma wszystkie papiery na bycie posłem. No i #ladnapani ( ͡° ͜ʖ ͡°)