Wpis z mikrobloga

@L3stko: Uwielbiam te gownografiki Korwina xD Wszystko niskie, zero analiz ekonomicznych, zero konkretow xD
SLD moze rownie dobrze napisac, ze rozda wszystkim po domku z ogrodem, ma to taka sama wartosc.
Koran Mekka juz niejednokrotnie osmieszyl sie, ze te jego frazesy sa puste, zero konkretnych planow jak je zrealizowac, a gdy tylko ktos wezmie kalkulator do reki i zacznie te wszystkie pomysly liczyc, nic sie nie trzyma kupy xD
  • Odpowiedz
@L3stko: Zobaczymy, jak kuce będą piszczeć w przypadku braku leczenia nowotworów ze strony państwowej służby zdrowia, bo przecież będzie prywatna i to "rozwiąże" wszystkie kłopoty( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta grafika jest tak tendencyjna i jednostronna, że KORWIN wypada w niej jak cud zesłany na ziemię. Pomysł prywatnej służby zdrowia jest debilny. Obecny jest dobry, ale takie kwestie jak brak lekarzy, czekanie na zabiegi pół roku, wieczne
  • Odpowiedz
@Coolek: Mnie zawsze rozbraja myślenie że ludzie dostosują się do ich socjaldarwintycznych fantazji masturbacyjnych.Nasłucha się jeden z drugim ogólników w stylu "wyzysk dobry bo w stanach robotnik samochodem jeździł" i wygłasza te swoje mądrości "jak robol pracuje po 12 godzin to dobrze,wolny rynek go tak wycenia hehehe Korwin mówił że po to są robole".
  • Odpowiedz
Mam w dupie elektrownie atomowe. My mamy węgiel i musimy z czerpać z tego jak największe korzyści.


@L3stko: No tak, co nas obchodzi emisja CO2 (macie świadomość tego, że nawet jeśli w to nie wierzysz to zgadzają się z tym rządy prawie wszystkich krajów Europy?), a nawet jeśli pominąć to: co gdy zaczną kończyć się opłacalne w wydobyciu zasoby węgla? Bo nie zacznie to się za 50 lat, ale wcześniej.
  • Odpowiedz
@L3stko: Jeśli uważasz, że ktokolwiek za niskie pieniądze będzie chciał ubezpieczyć w razie nowotworu i pokryć koszty leczenia, to jesteś w błędzie moim zdaniem. Do tego dochodzi ubezpieczenie +-4 osób w rodzinie. To będzie rodziło takie patologie na wzór amerykańskiego systemu, ale u nas wszyscy prawdopodobnie prędzej czy później się ubezpieczą. Jeśli wszyscy z małymi wyjątkami będą się chcieli ubezpieczyć, to nie licz na niska cenę takiego ubezpieczenia. Będą windować
  • Odpowiedz
@Coolek: Tak samo PO czy reszta partii, więc nie wiem czym jesteś zdziwiony. W każdym razie gorzej być nie może więc lepiej głosować na kogoś innego
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą, dziś fundacja Progresywna opublikowała swój program napisany dla Kukiza, całkiem ciekawy tak BTW.


@Celinka95: Bardzo ładny graficznie, taki nowoczesny. Niemniej jednak chciałbym, żeby to lider określił się politycznie niż robili to za niego CAS czy fundacja Progresywna.
  • Odpowiedz
Merytorycznie zjada na śniadania program KORWiNa. Szkoda że w obu przypadakach szansa na realizacje zerowa


@Celinka95: Jak dla mnie program KORWiNa zjada socjalne "strategie" Kukiza.
  • Odpowiedz
@L3stko: Program KORWiNa? O, zalinkujesz może? Nie czekaj, na stronie KORWiNa nie ma programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli mowa o śmieszkowym programie ze strony kanapy, to niestety to był zbiór pobożnych punktów, przy których nawet strategia Kukiza wygląda poważnie
  • Odpowiedz
  • 0
@kazelot91: masz rzcję, od 6 września nie lubię gościa, który przepieprzył 100 baniek z budżetu państwa... Wcześniej nie znajdziesz u mnie hejtu.
  • Odpowiedz
a to nie Komorowski przepieprzył?


@Celinka95: Nie, Kukiz który teraz w cudowny sposób słowa nie mówi o JOWach. Unika tematu bo wie, że to go pogrąży. Komorowski rozpisał referendum bo pomyślał, że Polacy faktycznie tego chcą. A Polacy JOWy mają w dupie.
  • Odpowiedz