Wpis z mikrobloga

W sumie powinnam zapytać na jakiejś nocnej, bo byłoby więcej odpowiedzi, ale trudno.

Mireczki jestem przerażona tą wypowiedzią ze screena o chęci przelecenia naszych przyjaciółek i ilością plusów przy niej. Jak można chociażby fantazjować o zdradzie najbliższej osoby z jedną z jej najbliższych osób, to ja nawet nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Naprawdę większość z was ma takie myśli czy może po prostu śmieszkowaliście? ()


#niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tylkoautomatyczny
M.....a - W sumie powinnam zapytać na jakiejś nocnej, bo byłoby więcej odpowiedzi, al...

źródło: comment_OYpzDVj0iaXWUipc9zbmrANLswcUkP9q.jpg

Pobierz
  • 36
@Mirabelkowa: Ja uważam, że to normalne, że odczuwa się jakiś pociąg seksualny do najlbliższych znajomych swoich partnerów. W końcu oni są często podobni z charakteru, zachowania. Wydaje mi się też logiczne fantazjowanie o np trójkącie ze swoją partnerką i jej najlepszą przyjaciółką...Ja bym na to patrzyła raczej w ten sposób, a nie, że faceci za największe marzenie uważają zdradzić swoją dziewczynę rozbijając wieloletni związek po to żeby wejść w romans z
@Mirabelkowa:
Szczerze - poważna myśl o zdradzie to musi być chyba jakaś ekstremalna rzadkość (nawet jeśli ktoś już nie kocha swojej dziewczyny - co samo w sobie jest sytuacją chorą - to po prostu romans z przyjaciółką może bardzo łatwo wyleźć, a wtedy...). Co nie zmienia faktu, że przecież faceci po wejściu w związek z jakimś różowym, nie mogą automatycznie przestać widzieć krótkich spódniczek, szminek, obcasów, zgrabnego tyłka czy dekoltu, fajnych
@Mirabelkowa: A myślałam, że jestem jakaś dziwna... Też nie oglądam się z facetami. Zdarza się, że jak idę z mężem po mieście on mówi "Ale ten gościu miał fajną sylwetkę, no nie? Kurde fajnie wyglądał, też bym tak chciał, muszę się w końcu wybrać na tą siłownię", a ja totalnie nie mam pojęcia o kim on mówi, bo raczej mężczyzn automatycznie omijam wzrokiem, a jak już patrzę to neutralnie. Bardziej jak
@Mirabelkowa: gdy rozstałem się z dziewczyną a była potem dla mnie bardzo niemiła i złośliwa przespalem się z jej koleżanka której bardzo nie lubiła. W przypadku kolejnej dziewczyny gdy wszystko było między nami skończone na złość przespalem się z jej bliska przyjaciółka. Co najgorsze teraz znów mam ochotę to zrobić i te "zakazane" osoby mimo iż nie są perfekcyjne stają się bardziej dla mnie atrakcyjne. To dziwne...