Wpis z mikrobloga

Ej, #niebieskiepaski, co myślicie o dziewczynach w okularach? Nie wiem czemu, ale u mnie to jest z miejsca minus pięć do seksapilu.
Czy te soczewki naprawdę są takie niewygodne? #rozowepaski by je sobie kupiły, zamiast torebki i trzech par butów, postarały się o dłuższe włosy i były mocnymi 7-8-9/10, a tak, to dupa.
  • 31
  • Odpowiedz
@biczek: Nie o to w tym wpisie mi chodziło.
Poszedłbyś do łóżka z dziewczyną, która na co dzień nosi okulary w grubej, czarnej oprawce?
Tu chyba działa u mnie instynkt pierwotny: ma wadę wzroku, więc nie byłaby dobrą kandydatką na matkę moich dzieci.
  • Odpowiedz
Poszedłbyś do łóżka z dziewczyną, która na co dzień nosi okulary w grubej, czarnej oprawce?


@Czakram: Nie, bo mnie #!$%@?ą xD Jakieś pretensjonalne się wydają. A tak to okularnic sporo się przewineło. Z soczewkami również. Jakoś jestem tolerancyjny.
  • Odpowiedz
@Czakram: dobrze dobrane oprawki robią robotę. Niestety nie wszystkie różowe takie mają :P
Sama noszę soczewki, niestety bardzo łatwo o zapalenie oczu. Poza tym niektóre różowe nie wyobraża sobie jak można włożyć cos do oka. Co kto lubi :)
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: Za to całkiem ładnej i dość jeszcze młodej pani doktor chyba się spodobałem, bo co chwilę, gdy coś mówiła, patrzyła na mnie, a ja jej prosto w oczy, bez mrugnięcia okiem, z minimalnym uśmiechem, potakiwałem tylko głową. :)
  • Odpowiedz
Poszedłbyś do łóżka z dziewczyną, która na co dzień nosi okulary w grubej, czarnej oprawce?


@Czakram: to niebezpiecznie sugeruje hipsterstwo więc fakt że to ułomność, ale normalne okulary są ok.
  • Odpowiedz
@xetrov: No, jak tak uważasz, to spoko, bo masz większe pole do manewru. Pewnie mam zbyt wygórowane wymagania, ale nic na to nie poradzę. Natomiast potrafię docenić prawdziwe piękno i dziewczyna wcale nie musi być pięknie ubrana i nosić piękną biżuterię. Jak sama jest piękna, to ja to widzę i to mi w zupełności wystarcza. Na swoim pierwszym kierunku taką miałem. Było widać, że z bogatego domu to ona nie
  • Odpowiedz