Wpis z mikrobloga

@theone1980: @Blastboy: Jeśli jeszcze Was mogę spytać, słyszeliście kiedyś o takim ustrojstwie, które sprawia, że komputer zachowuje się jakby miał o jeden chromosom za dużo tzn. wydajność spada tragicznie, tak jak byłem w stanie odpalić wiedźmina na v.high w 60 fps'ach tak teraz zacina się niemożebnie nawet na najniższych ustawieniach + z głośników podczas gry dobiegają jakieś szumy, przy czym procesor nie jest wykorzystywany więcej niż w 30% jak wynika
@Blastboy: @theone1980: Tak jak wspominałem procesor nie wchodzi powyżej 30% tak samo jak i pamięć, dysk z tego co pamiętam też znikomy procent i to w pełnym obciążeniu benchmarkiem gdzie fps'y mi skaczą od 20 do 90 aczkolwiek są takie twarde zwiechy, że obraz jest tragiczny.
@theone1980: Program wykonał swoje procedury lecz nic to nie dało, malware nadal jest, nie wiem czego to wina, może warto będzie dodać chociaż jak dla mnie, to trochę absurdalne, otóż problem pojawił się w momencie po przeprowadzce w inne miejsce (studbaza motzno), podłączyłem wszystko jak zwykle i nagle pojawił się problem.