Wpis z mikrobloga

Malutki #wygryw po którym ucieszyła się morda.

1. Siedź w pracy.
2. Coś zimno ci w rękę. Orientujesz się, że twoja bluza od siedzenia przy biurku ma dziurę na łokciu. Przypał. Trzeba coś z tym zrobić.
3. W sumie to mam mało bluz, pójdę do sklepu i kupię jakąś.
4. #pracbaza w centrum, więc obok House. Wejdź do sklepu, znajdź fajną bluzę, dobierz podkoszulkę i czapkę, bo zimno.
5. Razem wychodzi 160 cebulionów... Na koncie 120zł, przelew jeszcze nie doszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6. Ciuch trzeba kupić, bo wieś chodzić w podartej bluzie.
7. Idę do kasy, Pani przy kasie mówi, że akurat dzisiaj jest promocja -30% na wszystkie przedmioty w sklepie za lajka na facebooku.
8. Internet w telefonie motzno.
9. Bum! 112 cebulionów...
10. 50zł taniej, bo bluza podarła się akurat w dniu, w którym była promocja


#house #cebuladeals #promocja
  • 35
  • Odpowiedz
@Tostu: łę to kuhwa stary respekt. Ja przez cale studia zbijałęm dupsko xd a teraz żałuje jak cholera no ale w moim miescie jest inny klimat. W wawie podłapuje sie od ludzi inny klimat, kazdemu sie chce a na prowincji degrengolada, wszyscy sie #!$%@?ą, no moze nie wszyscy ale wiekszosc...
  • Odpowiedz
@fred_flinston: w Warszawie od cholery drobnych robót jest, więc studiując ciężko nie znaleźć jakiejkolwiek pracy. Ale też koszty mieszkania są wyższe :T
Ja osobiście zaczynałem studiując prawo, ale mózg mi się zwijał od przebywania z niepracującymi, balującymi bogatymi dzieciakami bez jakichkolwiek aspiracji i ambicji (poza skońćzeniem studiów bo tate-adwokat chce kancelarię przepisać) i zwiałem do roboty, a teraz studiuję zaocznie informatykę.

@Sepang: asystent dyrektora. Ciężko określić czy IT
  • Odpowiedz
@Sepang: Tak, bluza z Reserved za 150 cebulionów wygląda jak szmata po 5-10 praniach. Dla porównania bluza za 120 cebulionów z House'a kupiona bodajże w 2012 roku (pamiętam, bo kupiłem przed wyjazdem do innego miasta) wygląda do teraz jak nowa! Zero wytarć, szwy jak trzeba i kolor taki jaki był. Koszulki z Reserved tak samo do dupy. Jak szmaty. Z House'a kilkuletnie, które używam teraz do spania są w bardzo
  • Odpowiedz
@weeden: 13 lat temu kupiłem na Ptaku bluzę firmy Qurier (nie wiem czy to taka firma czy po prostu wszywka) i nadal wygląda jak nowa, tylko ściągacze trochę poluźniły. Ani jedna nitka z haftu nie wyszła. 13 lat.
  • Odpowiedz