Wpis z mikrobloga

@johann89: hm, takich rzeczy nie powinno sie na jutubue jakos zglaszac? w koncu to troche znecanie sie nad zwierzetami. Ja tez szczerze nie znosze tych smierdzacych #!$%@? (golebi) ale zeby z takim nerwowym smeszkiem do nich strzelac? Tak, zeby sie zwierze jeszcze meczylo, jak mu pol skrzydla urwie? Naprawde, przyjemnie ci sie to oglada?
  • Odpowiedz
@Nabucho: W Polsce było by to nielegalne. Jednak domyślam się, ze w kraju w którym ten człowiek strzela jest to legalne. W bardzo wielu krajach ptaki takie jak wróble, szpaki czy nawet gołębie traktowane są jak szkodniki na równi ze szczurami.
  • Odpowiedz
@Variv: no na pewno nie wróble. Kiedyś mao tse tung próbował zlikwidować w chinach wroble, ze niby wujadaj ziarno z pol i jest glod i bieda. jak to chinczycy - byli bardzo skuteczni w tluczeniu wrobli. az sie okazalo, ze tak totalnie to zaklocilo ekosystem, ze dopiero nastal glod. ale ja nie o tym. nawet gdyby to byl szczur, to smichy chichy z powodu zabijania zywych stworzen, zabawa... dla mnie to
  • Odpowiedz
@Markizek: no wlasnie obejrzalem do sceny, w ktorej pan mysliwy odstrzeliwuje kawal kosci w skrzydle, golab podrywa sie do lotu, nie moze utrzymac lotu, dookoła lataja pióra, a golab z przetraconym skrzydlem spada w dol, wlaczac jednak z grawitacja. chwile pozniej mysliwy podobno go dobija kolejnym strzalem, no ale troche to trwalo.
edycja: nawet widac w slow motion, jak mu ten kawal kosci wyrywa ze skrzydla.
  • Odpowiedz
@korynt: insektami nie, ale jak slysze np. ze ktos przypalal mrowki za pomoca lupy, to mysle sobie, ze jest jednak #!$%@?. tluc komara a lapac komara i wyrywac mu skrzydelka z dupki, to co innego, nie sadzisz? mnie np zastanawiaja ludzie, ktorzy zadaja bol. powiem wiecej. ludzie, ktorzy bezsensownie niszcza rosliny to zamiast np lamac drzewo, albo rozjezdzac quadem las, powinni moim zdaniem rozjechac zamiast tego psioche swojej zony, ze sie
  • Odpowiedz
rozjechac zamiast tego psioche swojej zony, ze sie tak kolokwialnie wyraze. byloby i milej dla nich, i bez szkody dla swiata, a moze i przy okazji by padli na zawal.


@Nabucho: Cóż, jesteś takim samym zwyrolem jak ci, których potępiasz. Tylko ty nie brudzisz sobie rączek.
  • Odpowiedz
A to jak chcesz sie silic na zlosliwosc, do tego uzywajac wyswiechtanych sformulowan, obrazac mnie i w ogole, to odpowiem ci tak: idz do mamy, pewnie sie dogadacie. Zapytaj najpierw czy nie powinienes juz spac. Nastepnie usun konto, a rano nie zapomnij kanapek do gimnazjum.
Ps. Na telefonie mi nie wyswietla pogrubien. W aplikacji na ios w ogole prawie nic nie wyswietla. Dobranoc.
  • Odpowiedz
@Nabucho: Czy fakt, że dowiodłem właśnie, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, obraża cię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słabą #!$%@?ą jesteś, skoro musisz schodzić do aż tak żałosnych obelg jak sugestie, iż nie skończyłem jeszcze szkoły. No ale nic dziwnego, jak się nie ma argumentów, to się łapie byle czego ( ͡º ͜ʖ͡º)

I #!$%@? mnie obchodzi czego twój telefon nie
  • Odpowiedz
@Nabucho: Dlaczego nie? Prawo im na to pozwala, on je potem zjada. Kein Problem. Dla mnie żadnej różnicy pomiędzy takim polowanie, a zabijaniem np. świni czy krowy do celów konsumpcyjnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz