Wpis z mikrobloga

Mirki, przeprowadzka na stałe do #warszawa. Ile kosztuje, #ludzkiewarunkimieszkaniowe, dla typowego mirka programisty?
Rzucajcie kwoty, tylko realne. Generalnie interesuje mnie centrum lub promień ~3-4km od centrum.
Wymagam, żeby łazienka mnie nie straszyła, nie było w stylu lata 90'te. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu mówię, że potrzebuję też wiedzy, #ilezaprad / #drogieinternety i #dlaczegotakdrogo.
Za normalne odpowiedzi jak zwykle plusiki. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wynajem #mieszkaniedlamirka #programistaza15k #mieszkania #wynajmujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
@NieTakiCebulak: I tak już zawołałeś tyle osób, które codziennie widzą to samo pytanie (bo nikt nie pomyślał, że można wygooglować bądź prześledzić tag, Ty też nie wykazałeś się takim sprytem). Usuń lepiej konto.
  • Odpowiedz
@deroo: doprecyzuję, potrzebuję ok. 40m2, salon/kuchnia/sypialnia, zarobki już takie, że chcę żyć w godnych warunkach.

@Jojne, spokojnie, o tej porze nawet wykopowy prograista za 15k nie wykazuje się sprytem...

  • Odpowiedz
@NieTakiCebulak: w centrum ciężko coś znaleźć bo głównie są stare mieszkania. Takie dwupokojowe mieszkanie moja kuzynka wynajęła małżeństwu za 3000pln. Mieszkanie w pełni umeblowane, Ursynów, rocznik 2011 już z opłatami i mediami (bez TV i Internetu). Nie jest to najniższa cena ale jak chcesz w centrum to pewnie trzeba się liczyć z takim wydatkiem. Przejrzyj kilka ofert na gumtree i przekonaj się sam.
  • Odpowiedz
  • 0
Mój znajomy wynajmuje 2 pokoje w centrum, ul Bagno, wiec naprawdę ściśle centrum za 1300 zł. Fakt, że około 40m i lata 90 ale się da.
  • Odpowiedz