Wpis z mikrobloga

@keyah: służy do włosów. Internet mówi, że pasa daje inny efekt niż kuma i krem. Nie nabłyszcza, nie skleja, tylko układa w dany kształt i nie pozostawia śladów. Tu przyznam - fryzjer tego użył, to nie widać było, by na włosach było cokolwiek, a trzymała kształt prawie cały dzień
@keyah: Sam prosiłem o pomoc tutaj
Do Kamila musiał bym czekać 2 tyg, co odpadało, bo już bardzo zarośnięty byłem. W końcu udałem się za radą do Studio Roman do Rafała. Cena 60zł ale zajebiście mnie obciął ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem bardzo zadowolony
@Redami: Pokazałeś mu na zdjęciu jak chcesz czy on Ci dopasował fryzurę? Nauczył Cię ją układać? W ogóle to weź zasłoń mordę i pokaż na pw fryzurę :D
@keyah: Powiedziałem mu by dobrał mi fryzurę do twarzy i że ogólnie w kwestii włosów to się nie znam i całkowicie się zdaje na niego. On zapytał jak się czeszę, z lewej na prawą czy na odwrót, wytłumaczył o co z tym chodzi, że to nawyk i lepiej mi będzie ułożyć włosy. Wytłumaczył dlaczego mi boki obcina tak a nie inaczej, że to wpływa na naturalny kształt głowy jak włosy odrastają