Wpis z mikrobloga

@bst: Kiedyś było dużo fajnych simów. Na przykład taki, który był ogromnym pokojem. Awatar mógł wędrować mysią dziurą, chodzić po stole, szafkach itd. Było wiele ciekawych miejsc, większość już nie istnieje.
@outsidre: No, też puszczałam muzę w paru klubach jakiś czas. Ale zarabiałam głównie zarządzając parcelami na simach, potem na budowaniu i grafice. Kiedyś fajnie było. Dziś jest parę polskich miejsc, które w dodatku świecą pustkami.
@Xanthia: czasem tam zaglądam ale wszystkich wywiało niestety. Czasami tylko jakieś granie na żywo się zdarza ale bardzo rzadko. Niedługo to chyba pociągnie. Coraz więcej ciekawych simów likwidują. W sumie to od 2012 zalogowałem się może 10 razy a kiedyś zdarzało mi się siedzieć codziennie po 3-5 godzin.
@bst: Istnieje otwartoźródłowa wersja Second Life - OpenSim, nie trzeba płacić chorych opłat za posiadanie ziemi, tylko możesz hostować na swoim komputerze lub dowolnym serwerze. Możesz faktycznie posiadać rzeczy które kupisz na Hypergrid na swoim dysku. Niech giną z tym swoim zamkniętym modelem biznesowym, już nawet założyciel Linden Labu się od nich odciął i tworzy własną alternatywę, która wygląda tak jak powinna - High Fidelity.
http://www.hypergridbusiness.com/ - dobre źródło informacji ze