Wpis z mikrobloga

@Kisieliusz: nie oglądałem jeszcze filmu, ale książka, choć genialna, nie jest jakoś specjalnie treściwa, żeby cokolwiek z niej ucinać. Zapewne niektóre elementy będą całkiem odmienne, jak to w filmach bywa. Obawiam się tylko, że nie wszystkie niuanse humorystyczne zostały odzwierciedlone na ekranie. No ale niedługo się wybieram, to wszystkiego się dowiem :)
@Kisieliusz: Do matury jak stąd do nieba, a książka przed maturką to w sam raz :P pewnie ze dwa - trzy tygodnie będą grali, więc idzie to spokojnie zrobić ;) ta książka wciąga, więc będzie fajnie i możesz tego dokonać w tym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba dobra opcja, żeby mimo wszystko przeczytać przed kinem :)
@Kisieliusz: Ja bym chyba wolał iść na film przed książką. Bardziej by mi się podobał. A tak, to jednak doświadczyłem w kinie pewnego rozczarowania. Książka lepsza, może i wydarzenia się mniej więcej pokrywają, ale nie uchwycili wszystkiego tego, co w książce było najciekawsze (humor, przemyślenia, kombinowanie głównego bohatera).