Wpis z mikrobloga

Co te chińczyki w 10 dni dotarła przesyłka. Mysz bezprzewodowa za 10 cbln z http://www.aliexpress.com/item/jiayibing-2-4GHz-wireless-optical-mouse-Mice-10-meters-1000DPI-for-both-hands-computer-mouse-M15/32296363875.html Działa całkiem dobrze. Na jakichś starych bateriach z odległości dwóch metrów bezproblemowo. Dość dobrze wykonana, na rolce jest guma nie plastik, to na przyciskach to zwykły plastik, ale tekstura na nim jest fajna w dotyku i estetyczna. Jest schowek na odbiornik, ale ten bardzo słabo się w nim trzyma. Ogólnie świetnie jak na 10zł.
#chinskiecuda #aliexpress #itemyzchin
psi-nos - Co te chińczyki w 10 dni dotarła przesyłka. Mysz bezprzewodowa za 10 cbln z...

źródło: comment_NujXkc5ma1DXf7Du4nacdeLHvaBCMGyn.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@psi-nos: Tak jak wyżej, nie kupiłbym nic bezprzewodowego co nie jest znanej marki albo pewnego pochodzenia.

Za znaną markę uznaję wszystkie duże i szanowane firmy niezależnie od kraju pochodzenia, które mają renomę i dają mi pewność ,że nie zdechnę na raka od napromieniowania. Marka ma być duża i szanowana. iPhone też jest robiony w Chinach a jakość jest najlepsza możliwa.

Alternatywnie:
Za pewne pochodzenia uznaję mniejsze marki które swoje siedziby i
  • Odpowiedz
@psi-nos: Wydaje się to śmieszne, ale te drobne energie, transmitowane codziennie, niestety mogą mieć wpływ. Jednorazowa dawka jest pomijalna, ale jak codziennie trzymasz taką myszkę 4-8-12h dziennie to po miesiacu/roku iluś tam wziąłbym to pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Ilythiiri: na jakiej podstawie tak twierdzisz? Nie wiem czy w ogóle jest coś takiego jak "dawka" promieniowania radiowego, biorąc pod uwagę to, że nie da się czegoś nim napromieniować.
  • Odpowiedz
@psi-nos: To się wydaje śmieszne. Sam oceń ryzyko. KLIK

Jednak ja uważam ,że normy dotyczące mocy transmisji przez różnego rodzaju urządzenia (telefony, myszki, mikrofony itd.) nie wzięły się znikąd. Ale rób co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psi-nos: takie myszki sa po 12zl albo 15zl w auchan. Wiem bo kupiłem z pół roku temu jedna. Działała super duo czasu aż odbiornik utknal w porcie laptopa.
  • Odpowiedz
Kupiłem bezprzewodową Rapoo za 12 cebulionów. Działa już lekko rok, jakość ok. Za tą cenę wolę Chiny niż myszy za 10zł z PL, które rozpadają się przy dotknięciu.
  • Odpowiedz