Wpis z mikrobloga

gdyby coś takiego zrobiono dzisiaj, komentarze pod filmem wyglądałyby tak


@rss: Może więc warto coś zmienić w swoim zachowaniu, Panowie? A z pewnością takich akcji będzie więcej. Popracujcie nad tym :-)
  • Odpowiedz
@a__s: to nie do mnie ta prośba. :(

Aha, zapomniałem o jeszcze jednym komentarzu: "WY TU CYCKI OGLĄDACIE, A ISLAMIŚCI NAS ZALEWAJĄ, ŁADNY TEMAT ZASTĘPCZY, LEMINGI, ZA 2 LATA TYLKO BURKI BĘDĄ". :|
  • Odpowiedz
to nie do mnie ta prośba


@rss: Myślę, że jednak do każdego. Kiedyś podobnych zachowań nie było, bo nie były akceptowane przez Społeczność :-)
  • Odpowiedz
Kiedyś podobnych zachowań nie było, bo nie były akceptowane przez Społeczność :-)


@a__s: bo kiedyś normalni użytkownicy stanowili dużą część serwisu, a teraz są mniejszością. Poza tym na czym ma wyglądać nasz "brak akceptacji"? Na czarnolistowaniu? Robimy to od dawna, ale mentalna gimbaza znajdzie sobie publiczność we własnym gronie. Brak akceptacji powinien przede wszystkim być po stronie administracji i moderatorów. Ja wiem, że teraz pewnie macie dużo roboty z powodu
  • Odpowiedz
Wykop tak na prawdę niewiele się zmienił od tamtego czasu. Doszły baity i pasty, lewaki i prawaki byli już wtedy, poziom wykopu nieustannie spadał, malkontenci i obrońcy moralności już wtedy jęczeli ale głównie na mirko bo na głównej ranking spadał, "wykop opanowywała gimbaza" itd. Po prostu mirabelek jest mniej i są bardziej ogarnięte, bo wśród niebieskich jest masa kretynów którzy najpierw ściągają poziom w dół po czym na niego narzekają.
  • Odpowiedz
@a__s: to może rozpatrujcie zgłoszenia, a nie wiszą po 2 tygodnie, pies z kulawą nogą się nie interesuje. Aha bany po 2 tyg. dla prawatorów to kiepski żart
  • Odpowiedz