Wpis z mikrobloga

#warszawa #prawojazdy #warszawazachodnia #osk

TL;DR:


Moim ambitnym planem jest zdanie praktycznego przed końcem tego roku. Przystępowałem już w 2009, ale mamona się skończyła, studia, obrona, no i kaplica..., ale, trzeba dokończyć co się zaczęło. Myślę, że tym razem będzie, mimo wszystko, trochę łatwiej, bo mniej do nauki, więcej do przypomnienia. Fajnie by było jakby szkoła umożliwiała przerobienie teorii w jeden weekend, aby jak najszybciej zasiasc znowu za kółkiem i zacząć się przygotowywać do egzaminów jak najszybciej. Wspomóżcie mirka w potrzebie, zależy mi na czasie. Jakie firmy polecacie? Jakich się wystrzegać?
  • 4
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: dzielnice leżące na zachód od Wisły, mnie głównie interesują: Bemowo ew. Ursus. Będziesz się czepiał słówek, gdzie każdy kto przeczyta będzie wiedział i tak o co chodzi, czy spróbujesz jednak mi pomóc?
  • Odpowiedz
@MatolekKoziolek: no to określaj konkretnie, bo dla mnie "warszawa zachodnia" to tyle co powiat WZ czyli wsie od łomianek po ożarów.... co do prawka na B cięzko mi powiedzieć bo robiłem je jakieś 15 lat temu, ale z B to jest tak że większość szkół uczy na podobnym poziomie (czyli mocno średnim) większego znaczenia nie ma, masz do wyboru fabrykę kierowców albo janusza z jednym-dwoma autami. Ja obstawiałbym małe OSK
  • Odpowiedz