Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, mój #rozowypasek ma zerowe doświadczenie z grami. Chciałem jej pokazać, jak piękny i dający wiele przyjemności jest to świat, ale zanim ją poczęstuję hardcorowymi rpgami jak Planescape Torment, VtMB, czy nawet Gothic, albo jakimś Dark Soulsem, to wypadałoby ją w ogóle zaznajomić z samym graniem. Chciałem więc z nią popykać w coś lekkiego na jednym kompie, tylko nie wiem co. Heroesy odpadają bo raczej za trudne na początek :/ Myślałem nad Wormsami, ale może macie jakieś własne sugestie?
#gry #pytanie #rpg
  • 24
@Czotojamam: Na jednym kompie?
@arrent: Akurat Mario jej się podobało :D Konkretnie to Mario Party 2, bo mam N64. Świetna gra multiplayer, polecam. Nadaje się nawet na drobne "imprezy" (w sensie spotkanie z max. 3 kumplami przy piwku) tylko trzeba uważać żeby się ludzie nie bili za kradzież gwiazdki.
@wytrzzeszcz: Masz na myśli normalnego rpg z kartką i długopisem, czy elektroniczny tytuł "Pen&Paper"? Jak to pierwsze to sam lubię,
@wytrzzeszcz: Wow, "wygląda" świetnie :D Muszę wypróbować :)
@Czotojamam: Life is Strange da się grać dwuosobowo? Bo narazie szukam czegoś do grania we dwójkę, żeby ją wczuć w samo granie :D
@B_P_R_D: *Its something* Jak jej dam miotacz gwiazdek to może coś tam wesprze? :D
@Barcol: Idealna gra do takiej roli. Dziewczyny lubią Larę Croft a coop jest dobrze zrobiony. Jest nie tylko walka ale i zagadki wymagające współpracy. Do tego nigdzie się nie zatniesz bo żeby stracić życie obie postacie muszą paść. Jak jedna padnie to druga może ją wskrzeszać w nieskończoność, więc wystarczy jeden ogarnięty gracz. Tylko pierwsze rozdziały przejdź sam bo to tutorial i będzie nudno. Wymagany najtańszy pad z 8 kierunkową gałką