Wpis z mikrobloga

- Tutaj stary druhu. - powiedział MegaMocny - Nie wiem czy zauważyłeś, ale dałeś się głupio złapać.
- Dobra nie można złapać, dobro to pojęcie! To idea! - Zripostował MetroMan
- Ale nawet najwznioślejsze ideały z czasem patynuje czas.
- Dobro to metal szlachetny i nierdzewny.
- Ale metale topi gorące pragnienie zemszty!
- Mówi się "zemsty" i najlepiej smakuje na zimno.
- Ale łatwo można ją podgrzać. W mikrofalówce Zła!
- Na którą ci za chwilę wygaśnie rękojmia.
- Ale rękojmię można przedłużyć.
- Rękojmia jest nie ważna, jeśli produkt użyto niezgodnie z instrukcją.
- Agrhh dziewczynki, dziewczynki - przerwała Roxxane. - Obie jesteście ładne. Czy mogę już iść do domu?

~MegaMocny, jedna z najlepszych scen
#humor #heheszki #film
  • 8
  • Odpowiedz
@Xanthia: Drugi smok mnie pozytywnie zaskoczył i chyba bardziej mi się podobał niż pierwszy. Myślałem, że jak to bywa w kontynuacjach pogrążą temat. Moje ulubione są niezbyt dziecięce. "Ghost in the shell" (chyba trochę przez sentyment) i ostatnio Batman the Dark Knight Returns - ciekawie poprowadzona akcja ze zwrotami chyba nie do pomyślenia we współczesnym aktorskim filmie (np. Joker, żeby nie zdradzić za dużo). Choć zobaczymy co będzie w Superman vs.
  • Odpowiedz
@Polanin: Wall-e też właśnie za to. Smoka wolę pierwszego. Ghost in the Shell, no cóż, klasyka, dwójka już średnia. No i właśnie Megamocny. Do jeszcze fajnych można zaliczyć Planeta 51. Ale chyba Megamocny najlepszy, wg mnie. Dialogi i polski dubbling powalają nawet bardziej niż w Shreku.
  • Odpowiedz
@Xanthia: W Planecie 51 trochę nie za bardzo mi pasował amerykański patos (nawet jeśli wyśmiewany). Choć parę scenek jest fajnych np. piesek-xenomorph, czy początek w kinie. A w ogóle na największy sentyment to seriale na które się latało z podwórka czyli Daimos i Dragon Ball.
  • Odpowiedz