Wpis z mikrobloga

Mirki problem. Mam przerobionrgo xboxa 360. Dostałem oryginalną Fifa 16. Podczas próby uruchomienia wyskakuje błąd, że nie można uruchomić gry blabla i coś tam przetrzeć ściereczką. Próbowałem nie działa. Co robić?

#xbox360 #fifa16
  • 12
@b0br: czy ty czasem nie masz rgh, bo ten opis ktory dales 2.2 rev 725, brzmi jak opis freestyledash w starej wersji, czyli alternatywnego dasha, dla konsol przerobionych rgh. Skoro masz rgh, to mozesz przeciez gre pobrac z netu i wgrac ją na dysk i grac bez płyty. Miec rgh i grac z płyt, człowieku xD
@b0br: Nie, albo RGH, albo LT 3.0. To pierwsze polega na tym, że odpalasz kopie z dysku, a drugie z płyty. Z tym, że przy tym drugim bardzo szybko pada napęd.
@b0br: jak nacisniesz bodajze lewa gałke to powinny wyjechac panele z teperatura, wolnym miejscem itp. Jesli twoje menu wyglada mniej wiecej tak to masz RGH, a jak bardziej tak to rgh nie posiadasz. Ale wydaje mi sie ze jednak masz xD
Z tym, że przy tym drugim bardzo szybko pada napęd.


@donOGR: ale herezje to głosimy tam ---> a nie tu. jak jestes lamus i palisz najtansze płytki to tak, padnie. Ale tak samo padnie jak bedziesz po prostu grac z plyt - po to wprowadzili mozliwosc instalowania gier, zeby oszczedzac naped, ktory w xboxie jest po prostu lichy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@b0br: mozesz go zripowac xD skoro napęd Ci szwankuje, to ogarnij sobie kopię z netu. Skoro masz oryginal to masz prawo miec kopię i nie grzeszysz wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najnowszy Tomb Raider dawał radę, Fifa 14 też. Wiedźmin 2 i Far Cry 3. To tyle w co grałem w zasadzie na tej konsoli.