Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie coś może na temat e papierosów? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czym prócz wyglądu lub baterii mogą się różnić. cenowo to od 10 do 200zł i nie wiem skąd taka różnica i nie wiem jaki wybrać. #pytanie #epapieros #epapierosy

ten wydaje się spoko tylko że cena lekko odstrasza i jak to jest z tymi olejkami każdy olejem pasuje do każdego e papierosa?
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wzr1one: o to to - miałam najpierw Milda e-faja a później kupiłam Volisha. już się tak na nie #!$%@?łam, że kupiłam za 59 w komplecie p1. i mówicie do chcecie, ale palę i nie narzekam - tylko clearomizer o dupę potłuc, ale to groszowe sprawy. ok - bateria nie wymiata, ale trzyma 1,5 dnia przy moim paleniu i szybko się ładuje. Dymek jest ok - solidny z KangerTech. @mrgruszka
  • Odpowiedz
@wzr1one: na clearomizer narzekam - 2x zdarzyło mi się, że po prostu sobie pękł przy lekkim zgięciu, kolejne 100x przeciekał, ale jak już wspomniałam na początku - dokupienie tej części to jednorazowo 20 pln a grzałka za 6 pln. Mam baterię p1, kangera na górze i liquid milda - taki mix. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: Volish sprzedaje rebrandowane sprzęty innych firmy za dużo wyższą cenę, to w sumie tyle. Te tańsze egonki są do przeżycia, jeśli trafi się na dobrze wykonaną sztukę, moim zdaniem. Chociaż Kangertech Protank III mini przy iSticku 20w radzi sobie dużo, dużo lepiej, niż na tym samym napięciu ze Stylishem 1300. ;D
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: jak już tyle paliłaś to mogłaś zainwestować w coś co: będzie trzymała bateria 3 dni albo i dłużej, byłoby więcej dymu, a jak nie więcej dymu to odczuwane walory smakowe były by na wyraźnie wyższym poziomie.
  • Odpowiedz
@xadereq: widzisz - jak kupowałam, to nie miałam konta na mirko. teraz bym już wiedziała ;] ale z pewnością jak mi się rozwali miks, który posiadam teraz, skorzystam z rad. niemniej jednak oby p1/kanger/mild działał jak najdłużej ;]
  • Odpowiedz