Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, moglibyście podrzucić jakiś model telefonu który mógłbym dostać dla mojego różowego w cenie do 600 - 700 cbl? Wiadomo nowy najlepiej, ale używki też raczej wchodzą w grę. Stawiałbym na #android raczej bo sam mam S3 i jestem bardzo zadowolony (+powiększona bateria co daje maksymalny komfort, obecnie ponad 5 dni bez ładowania). Chyba że przekonacie mnie do #wp .Główne wymogi to żeby bateria podziałała dłużej niż 3 dni na minimalnie podświetlonym ekranie z wyłączonymi pierdołami typu gps wifi etc. + żeby pejsbuk się nie wieszał ( ͡ ͜ʖ ͡)
Któryś z mireczków sprzedawał #xiaomi #redminote2 za 799 i nawet bym się skusił ale cholerstwo za duże raczej, a różowy ma małe rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #samsung #lg #nieznamtagow #kupie
  • 6
@mafias: ktoras lumia. Serio dla rozowego jesli to ma byc entry lvl smartfon to kupisz za 400-500zl dobra lumie. aplikacji troche jest, facebook dziala, wszelkie komunikatory i inne #!$%@? rowniez. Jest endo, krokomierz zeby kolezankom poswiedrowac w oczy. Ma ladny design do tego obudowy kupisz jakies chcesz, etui sobie rozowy spasuje. System dziala sensownie. Tylko z ta bateria moze byc slabo, mojemu rozowemu do okazjonalnych rozmow i netu +fb wlasnie wsytarcza
@mafias: Moja Lumia 640 wytrzymała raz na baterii 11 dni (wifi, 3g/4g i bt wyłączone) - rzecz nieosiągalna w iOS. Zwykle ładuję co 3-4 dni ale używam nieszczególnie dużo jakoś. Apki fb nie posiadam więc się nie wypowiadam. Windows App Store to jednak porażka jest, więc sprawdź czy są sensowne odpowiedniki aplikacji.