Wpis z mikrobloga

@Twinkle: Dzisiaj już lekka przeginka - raz ze 2 dni opoznienia z rozladunkiem , dzisiaj mija 4 tydzień czekania na dokumenty
Dodatkowo skonczylo się to 200€ obciażenia ( ktorego odmowil przyjać , przy frachcie 2250€)
Mega nieuprzejma gówniara pani spedytor ( od 3 tygodni na stanowisku )
  • Odpowiedz
@tadyo: akurat jako przewoźnik nie mamy, ale dwa negatywy jako płatnik. Troszkę niesłusznie, bo jeden że ktoś sobie wystawił fakturę a za dwa tygodnie wysłał, drugi koleś miał problem z niesłuszną notą obciążeniową. Wiem, że można wyjaśnić ale już nie moja broszka, szefowa się do tego nie kwapi, ale mamy 690 pozytywów
  • Odpowiedz
@Twinkle: No właśnie dlatego się #!$%@? , bo automatycznie mi też zapłata przesuwa się o te 4 tygodnie ( klient termin 60 dni od kompletu dokumentów )
Wychodzi na to że siano dostane po ponad 3 miesiącach
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że wg prawa nie mamy możliwości obciążenia przewoźnika za opóźnienie w rozładunku. Konwencja CMR tego nie reguluje. Mi się również spóźnił 2 dni na rozładunek, opona mu wystrzeliła i stwierdza, że to zły los i nie będzie płacił 200 € a do ubezpieczalni też nie zgłosi bo zwyżki. I pat :)
  • Odpowiedz
@tadyo: Ja mam 3 negatywy na swoim wystawienniczym koncie :) Więcej na razie nie musiałam. I ponad 1000 pozytywów na koncie mojej firmy ^^ Zero negatywu a firma 2 lata dopiero :)
  • Odpowiedz