Wpis z mikrobloga

Mireczki, w czwartek po raz pierwszy lecę sama samolotem (Modlin-Bruksela). Pierwsze dwa loty (na tej samej trasie) odbyłam z tatą i bratem, także, jak miałam atak paniki (klaustrofobia i lęk wysokości here ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), to przynajmniej ktoś mnie uspokajał, trzymał za rękę...A teraz będę sama samiutka (,) Na samą myśl mi niedobrze. Na dodatek mam problem z bagażami bo walizka podręczna jest za szeroka o 7cm i teraz szukam po znajomych, czy ktoś nie ma pasującej, a rejestrowaną też pożyczam i nie wiem czy nie będzie zbyt mała/za duża. Same problemy :(
Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się lęku przed lataniem?
#ryanair #modlin #tanieloty #kiciochpyta #pytanie
  • 8
@sejwjor: Wiosną leciałem samolotem pierwszy raz, sam. Człowiek ma za dużą wyobraźnie na takie rzeczy. 1,5 godzinny lot ale co się napociłem to moje. Także rozumiem Cię trochę. Jeżeli chodzi o bagaż to 7 cm to nie jest dużo. Też się stresowałem i wyjmowałem ciuchy przed podróżą bo za ciężki, bo za duży. Na dobrą sprawę nikt tego nie mierzył na lotnisku. Przynajmniej jeżeli chodzi o podręczny.
@Mleko: Jak leciałam po raz pierwszy, to siedziałam między tatą, a bratem. Przy starcie płakałam, nie dałam rady oddychać i tak mocno wbiłam paznokcie moim towarzyszom podróży, że prawie krew im leciała. Kilka dni do lotu, a już mnie mdli na samą myśl.