Wpis z mikrobloga

Większość ludzi wymienia iPhony 6 z krzywą przednią kamera a ja dzwoniłem do iSpota to mi odpowiedzieli, że Apple mi może co najwyżej kamerkę przestawić... Powiedzcie gdzie mogę bez problemu zamienić na nowy...
#apple
  • 25
@user_1337: nie mnie pytaj. Mój jest w takim wypadku niesprzedawalny - 3 razy wymieniany. Więc 3 czy 4 papiery mam, żeby pokazać jak zmieniały się numery seryjne (pudełko zostaje to samo, a na nim jest numer seryjny)
@Sebaall: a nie mogę im jakoś powiedzieć, żeby mi tylko tą pieprzoną kamerkę przesunęli lekko w prawo? Człowiek kupuje nie tani sprzęt i musi się borykać z problemami no bez jaj. Mój telefon jest idealny,od wyjęcia noszony w tytanowym pokrowcu i w najlepszej szklanej folii...
@airdong: @pieczywowewiadrze:
@user_1337: nie. Twoj leci do holandii i co sie z nim dzieje niewiadomo. Dostajesz telefon wygladajacy jak nowy z czesciami ktore sie zuzywaja jak ekran przyciski i bateria nowymi. Reszta albo nowa albo pochodzi z jakiegos telefonu ktory ktos wczesniej odsylal i po rozebraniu jak byly niezuzyte czesci to wykorzystane do ponownego montazu)