Wpis z mikrobloga

@lilimonco: Ogolnie można ale tak naprawdę tam nie będzie nic ciekawego. Prawie nic o grach, więcej będzie sprzętu i może jakieś gry sportowe od ęą. Nie pamiętam czy nawet ostatnio było jakieś stanowisko rodzimego wiedźmina ale chyba nawet oni to olali i nie było ich. A największą atrakcją tam był fastfood. Ja się tam zjawie jak chmielarz tez się zjawi i mnie osobiście przeprosi przy wszystkich. Lepiej już jechać na gamescom.
@vegaushp: to faktycznie nie brzmi zachęcająco, ale skoro mieszkam w Poznaniu, to można się przejść :) może w tym roku coś się poprawi, chociaż i tak bardziej czekam na targi piwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lilimonco: W poprzednim roku najciekawszy był kącik gier indie/mało znanych studiów. Przykładowo pograłem tam w RPG 2D o tytule Dex. Przy wolnych funduszach muszę to kupić.

Najlepiej iść w piątek, bo to (w teorii) dzień dla mediów i VIP-ów. Można na spokojnie obejrzeć wszystko. Jednak bilety kosztują 100zł. Ale gdy przyjdzie się z najnowszym CD-Action, to można kupić bilet za 60 cebulionów! Jak uda mi się załatwić wolne na piątek, to