Wpis z mikrobloga

tylko mnie #!$%@?ą kreacje różowych pasków na weselach?
niektóre dziewczyny, które serio są ładne, na wesele robią z siebie jakieś zupełnie inne osoby. #!$%@?ą tego mejkapu i myślą, że są paniami świata #!$%@?. i jeszcze te fryzury jak z matrixa... ja rozumiem, na taką uroczystość postarać się, żeby wyglądać na prawdę ładnie, zadbać o włosy, zrobić mejkap, który na prawdę może się podobać, ale #!$%@?, robią sobie przez 10 godzin jakieś cuda na głowie w jakimś salonie gówna i mody i myślą, że są najpiękniejsze. o pacz seba jaka karyna ze mnie, na płycie z wesela będę błyszczeć na parkiecie.

twój ryj będzie błyszczał, jak ci się ta tapeta na ryju rozpuści.

albo jak te wszystkie grażyny 50+ #!$%@?ą mejkap. o pacz staszek jaka ja ładna, #!$%@?, nie , nie jesteś ładna, masz 239842 bardziej razy #!$%@? ryj, stara #!$%@?. najebią tego lakieru na włosy i są #!$%@? piękne. a później oooo, no grażynka jak ty ładnie wyglądałaś na tym weselu. hehe no weź stasia przestań hehe

#!$%@? mnie to. jakby nie mogły zrobić, normalnego makijażu, tylko może bardziej podkreślającego ich urodę. chodzi mi o młode różowe, a nie o te stare bulwy.

napisane chyba możliwie najbardziej chaotycznie, ale się #!$%@?łem xD

#takaprawda #oswiadczenie #patologiazewsi
  • 54
  • Odpowiedz
@sugas: to zdjęcie nie wywołuje u mnie uśmiechu politowania
w sumie to nie znam się na fryzurach, dla mnie najlepsze są po prostu rozpuszczone albo kucyk xD
tylko z tyłu trochę to wygląda jakby jakieś patyki się zawieruszyły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ravirez: za długa dyskusja, więc nikt nie przeczyta - ale też mnie to zawsze dziwi

dodałbym do tego studniówki i podobne

loszki spokojnie 8/10, za którymi się uganiało, jak przyszły na studniówkę to się odechciewało z takimi tańczyć, bo się bałeś, że się posypie z tych lakierowanych włosów albo tapety i zostanie na
  • Odpowiedz
@Ravirez: maluję panny młode i z tym makijażem to są dwa obozy. Pierwszy, ktory rozumie, że makijaż ma podkreślić urodę, że ma nie być zbyt odmienny od codziennej rutyny i nawet jeśli oczy są mocno podkreślone, to w sensowny sposob. Drugi obóz... No cóż. Nawet ja czasem odmawiam wykonania makijażu, bo jednak klientka moją wizytówką. Nie każda makijażystka jednak odmówi. To co różni makijaż robiony w domu, to fakt, że
  • Odpowiedz
fryzury jak z matr


@Ravirez: Nie rozumiem trochę Twojego bólu dupy. Skoro idziesz na wesele, to zapewne z partnerką, albo z partnerem (kto go tam wie) i bawicie się w swoim towarzystwie, ew w towarzystwie stolika - osób siedzących obok/znajomych.
A Ty tutaj jak stara matrona obgaduje ze swojego okienka każdego, kto jej się nawinie. Wrzuć swoje zdjęcie z tego wesela i daj do skomentowania w podobnym tonie jak Ty
  • Odpowiedz