Wpis z mikrobloga

tylko mnie #!$%@?ą kreacje różowych pasków na weselach?
niektóre dziewczyny, które serio są ładne, na wesele robią z siebie jakieś zupełnie inne osoby. #!$%@?ą tego mejkapu i myślą, że są paniami świata #!$%@?. i jeszcze te fryzury jak z matrixa... ja rozumiem, na taką uroczystość postarać się, żeby wyglądać na prawdę ładnie, zadbać o włosy, zrobić mejkap, który na prawdę może się podobać, ale #!$%@?, robią sobie przez 10 godzin jakieś cuda na głowie w jakimś salonie gówna i mody i myślą, że są najpiękniejsze. o pacz seba jaka karyna ze mnie, na płycie z wesela będę błyszczeć na parkiecie.

twój ryj będzie błyszczał, jak ci się ta tapeta na ryju rozpuści.

albo jak te wszystkie grażyny 50+ #!$%@?ą mejkap. o pacz staszek jaka ja ładna, #!$%@?, nie , nie jesteś ładna, masz 239842 bardziej razy #!$%@? ryj, stara #!$%@?. najebią tego lakieru na włosy i są #!$%@? piękne. a później oooo, no grażynka jak ty ładnie wyglądałaś na tym weselu. hehe no weź stasia przestań hehe

#!$%@? mnie to. jakby nie mogły zrobić, normalnego makijażu, tylko może bardziej podkreślającego ich urodę. chodzi mi o młode różowe, a nie o te stare bulwy.

napisane chyba możliwie najbardziej chaotycznie, ale się #!$%@?łem xD

#takaprawda #oswiadczenie #patologiazewsi
  • 54
  • Odpowiedz
@Gretiss: Nie, ale nie rozumiem, jak czyjś ubiór może aż "#!$%@?ć" (#!$%@? się i pouczanie innych to nie to samo, co wyrażanie opinii), jeśli nie śmierdzi ani nic. Trzeba mieć chyba bardzo niski próg tolerancji. Współczuję takim ludziom, bo pewnie żyją na ciągłym #!$%@?..
  • Odpowiedz
@Ravirez: Jak dziewczyna przyjdzie w rozpuszczonych włosach na wesele, to po pierwszym tańcu włosy wyglądają jak kupa. Temu robią te wszystkie fryzury. Wiem, bo na każdym weselu mam po prostu rozpuszczone włosy. Ledwo na parkiet wyjdę i już mam tragedię na głowie.
  • Odpowiedz
@Ravirez: No i oczywiście jest wygodniej. Jak ktoś ma długie włosy, to podczas tańca jest gorąco, włosy przyklejają się do pleców, trzeba ciągle włosy poprawiać, czesać itd. Nigdy nie miałam robionej fryzury w salonie, bo mi się właśnie te fryzury nie podobają, ale wiem jak to jest iść na wesele w rozpuszczonych włosach. Nic przyjemnego. Za rok wychodzę za mąż i już mam zagwozdkę co zrobić z włosami :(
  • Odpowiedz
@trollik: nie trzeba teraz kokow zabetonowywac, bo tak wygladaja niektore dziewczyny :/ ciekawe ile sie to potem odmacza, zeby zaprawa puscila. Nigdy nie bylam przed weselem, czy studniowka u fryzjera, bo mi szkoda cebulionow na taki szit, jak ostatnio sie pytalam to na moich dlugich wlosach nawet 100 zl za upiecie - to wolalam do koperty mlodym dolozyc ta kase niz na watpliwej urody stylizacje wydac. Prostuje wlosy, w nocy
  • Odpowiedz
@kawazrana: Mam nadzieję, że coś znajdę. Mam długie włosy i nie chcę cały wieczór ich odklejać od pleców i martwić się, że się napuszyły. Jak idę do kogoś na wesele to mi to zwisa jak to wygląda, ale na swoim weselu chciałabym do końca wyglądać ładnie. Masz może jakieś stronki ze zdjęciami takich fryzur?
  • Odpowiedz
@Ravirez: zgadzam się z Tobą, często widać jak całkiem ładna dziewczyna zrobi sobie z włosów jakieś nie wiadomo co, tak że ładniej wyglądałaby by w codziennej fryzurze. Na szczegółach technicznych się nie znam, ale takie cuda najczęściej wyglądają jakby się trzymały na przynajmniej jednej całej puszcze lakieru, więc argument że to jest wygodne, do mnie nie przemawia. Nie wiem, czy to podejście, że fryzura ma być wymyślna, by było widać,
  • Odpowiedz
@Ravirez: miałem taką fajną koleżankę, w sumie od końca podstawówki ją znałem, ładna, prawie 9/10. Jak ją na studniówce zobaczyłem to zapłakałem w duchu. Jebnęła sobie taką fryzurę że nie pytaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ravirez: i zawsze, ale to zawsze trzeba zrobić sobie jakiegoś wiejskiego koka z tyłu.

Ogólnie trochę za mocno napisane, ale racja, polki wyglądają fatalnie na takich uroczystościach typu wesela itp. Wiejski satyn z ryniacza, przesadzony makijaż, co druga z takim samym kokiem z tyłu i to niby ma być ładnie? 20x lepiej wyglądają na zwykłej imprezie.
  • Odpowiedz