Wpis z mikrobloga

tylko mnie #!$%@?ą kreacje różowych pasków na weselach?
niektóre dziewczyny, które serio są ładne, na wesele robią z siebie jakieś zupełnie inne osoby. #!$%@?ą tego mejkapu i myślą, że są paniami świata #!$%@?. i jeszcze te fryzury jak z matrixa... ja rozumiem, na taką uroczystość postarać się, żeby wyglądać na prawdę ładnie, zadbać o włosy, zrobić mejkap, który na prawdę może się podobać, ale #!$%@?, robią sobie przez 10 godzin jakieś cuda na głowie w jakimś salonie gówna i mody i myślą, że są najpiękniejsze. o pacz seba jaka karyna ze mnie, na płycie z wesela będę błyszczeć na parkiecie.

twój ryj będzie błyszczał, jak ci się ta tapeta na ryju rozpuści.

albo jak te wszystkie grażyny 50+ #!$%@?ą mejkap. o pacz staszek jaka ja ładna, #!$%@?, nie , nie jesteś ładna, masz 239842 bardziej razy #!$%@? ryj, stara #!$%@?. najebią tego lakieru na włosy i są #!$%@? piękne. a później oooo, no grażynka jak ty ładnie wyglądałaś na tym weselu. hehe no weź stasia przestań hehe

#!$%@? mnie to. jakby nie mogły zrobić, normalnego makijażu, tylko może bardziej podkreślającego ich urodę. chodzi mi o młode różowe, a nie o te stare bulwy.

napisane chyba możliwie najbardziej chaotycznie, ale się #!$%@?łem xD

#takaprawda #oswiadczenie #patologiazewsi
  • 54
zgadam się, ale u młodych, karynowatych różowych również. zwłaszcza jeśli chodzi o cuda z włosami, które na prawdę w większości wyglądają paskudnie.


@Ravirez:

mnie śmieszy lakier tworzący skorupę na włosach, przecież da się go użyć tak, by włosy wyglądały naturalnie i lekko. Jeszcze gorszy poziom #!$%@? to brokat. A i ta wszechobecna chińska "satyna" :)


@zsklbnpsk:

Ta , sztuczna fryzura, "wieczorowy" makijaż, tandetna sukienka i taka ładna naturalna 18-tka od