Wpis z mikrobloga

Albo ja urodziłem sie w złych czasach albo ten świat schodzi już totalnie na psy. #!$%@? ledwo taką jedną co to jednym #!$%@? nie potrafiła się zadowolić wygoniłem z domu a już otrzymuję taką propozycję. kobiety, co do #!$%@? jest z wami nie tak?


##!$%@?
Jofiel - Albo ja urodziłem sie w złych czasach albo ten świat schodzi już totalnie na...

źródło: comment_ez2FA2kaUp86aBB7BvbtxY6vxcazRkzQ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jofiel: Jak laska pisze "nie mam juz uczuć" to wnioski są raczej jednoznaczne, i w moim wypadku nie jest to ze ją #!$%@? swędzi. Może i swędzi, ale ty rozumiem w celibacie żyjesz ?
  • Odpowiedz
@Jofiel: oho, następny obrońca moralności. Nie rozumiem, jak facet chce sobie zaspokoić potrzeby i spotyka się z dziewczyną w jednym celu to wszystko w porządku. A jak robi to dziewczyna, to olaboga!

Tak jak @Floyt pisze, wnioski są jednoznaczne - dziewczynę prawdopodobnie jakiś facet skrzywdził i chce sobie odreagować na swój sposób. Co w tym złego? Postawiła sprawę jasno, a Ty się burzysz.
  • Odpowiedz
@imyodda: dyplom z psyhologii? tak skrzywdził ja jeden, lata temu, i czekała z odreagowanie do dnia dzisiejszego, wybacz już kupuję Twoja bajeczkę jak to kobiety są niewinne a faceci źli, bla bla bla.

@Janodemon: wiedziałem, ze to Cię pogrąży w smutku i dobije :D
  • Odpowiedz
@Jofiel: oczywiście, mam na to certyfikaty :P

I nie powiedziałam nic o tym, że kobiety są niewinne a faceci źli. To raczej Ty próbujesz przedstawić kobiety jako te złe i zepsute. Czemu oburza Cię to, że kobieta ma ochotę na seks bez wchodzenia w poważny związek? Dlaczego nie przeszkadza Ci to, jak robią tak faceci?
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: nazywam rzeczy po imieniu, czarne to czarne, białe to białe, to że ubrałbym ten stan w piękne słówka nie zmieniło by go wogóle.

@Floyt: czyli: wszyscy faceci to #!$%@?, zaproponuje kumplowi, którego znam od 100 lat zajebisty seks bez zobowiązań, na pewno się ucieszy i żyli długo i szczęśliwie? #!$%@?, nie kupuję tego.

@imyodda: a dlaczego wyciągnęłaś takie a nie inne wnioski? gdyby mi nie
  • Odpowiedz
@Jofiel:

Co jest złego w seksie bez zobowiązań jeśli obie strony są dorosłe i chcą, oraz sie sobie podobają/potrzebują tego ? Nie pytaj mnie czy ona mysli ze wszyscy faceci to #!$%@?, bo nie siedze w jej głowie. Nie masz ochoty, odmawiasz i tyle. Nie wiem po co robić z tego aferę.

Świat nie jest czarobiały, nigdy nie był i nie będzie.
  • Odpowiedz
@Jofiel:

kobiety, co do #!$%@? jest z wami nie tak?


Stąd moje wnioski :] Czasy się zmieniają i kobiety stają się bardziej świadome swoich potrzeb i oczekiwań. Oczywiście, że zdarzają się wredne suki, ale nie ma co generalizować.

Ponownie pytam, co jest w tym złego? Nie pasuje Ci taki układ to odmawiasz i tyle.
  • Odpowiedz
@imyodda:

nie posiadam już uczuć jestem tak bardzo złamana bezlitosna kobieta o boshe obwieszczę to wszystkim


Co mówisz, że świadome czego? Odczuć, być może. Konsekwencji mniej. Znam sporo przypadków, w których dziewczyna leci w taki układ po czym ryczy że on się nią nie interesuje, co za cham, blebleble.
  • Odpowiedz
@Floyt: @imyodda: nie akceptujecie mojej postawy i próbujecie narzucić mi swoją, ot siła demokracji :]

odmawiam nie dlatego, że nie pasuje mi sytuacja, odmawiam bo obawiam się, że się zangażuje. zresztą seks bez uczucia, bliskości, tej więzi, poznania sekretów sprowadzał by się tylko do kopulacji i zaspokojenia własnych potrzeb. #!$%@? i walenie konia są w tym przypadku synonimami. nie skorzystam. jestem z innych czasów :D
  • Odpowiedz
@Mimla: oczywiście, że to nie jest układ dla każdego. Trzeba być świadomym tego co się robi.

@Jofiel: Ależ ja Ci nic nie narzucam. To Ty narzekasz jaki to świat jest zły i nie umiesz zrozumieć, że ktoś się czuje ok z takim podejściem do seksu.

Ja też w takie układy nie wchodzę, ale jak ktoś chce i od początku stawia sprawę jasno, to droga wolna, nikt nie broni
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Faktycznie, powinnam rozbić cytowanie, ale tak właśnie go widzę. Nie ma normalnie funkcjonujących ludzi bez uczuć, można mieć skrzywione, można mieć dziwne o nich pojęcie, ale nie można ich nie mieć bo ktoś mi zrobił brzydkie kuku.
  • Odpowiedz