Wpis z mikrobloga

Szczerze gardzę "facetami" którzy spotykają się z kobietami tylko dla seksu. Nie ma nic gorszego niż typki chwalące się ile to już "zaliczyli"- nie licząc się z ludzkimi emocjami i uczuciami.
W moim odczuciu są gorsi niż przydrożne prostytutki- one przynajmniej nikogo przy tym nie krzywdzą.

#niepopularnaopinia -zwłaszcza wśród panów #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #seks #zwiazki

  • 52
  • Odpowiedz
Dziwne, że jak mężczyzna chwali się ile to zaliczył to jest król życia, samiec alfa, a jak kobieta nie jest dziewicą to hurrdurr szmata. (Tylko nie mówcie o analogii klucza i kłódki, bo nie wytrzymię...)
  • Odpowiedz
@Jurga09: ty chyba nie wiesz jak wielu paniom pasuje taki układ. Serio świat sie troche zmienił. Rozumiem jak jakis zjeb obiecuje miłości a chodzi mu o numerek toastach jest, ale jak jasny układ to co za problem? Dorośli faceci to chyba nie chwała sie kolegom?
  • Odpowiedz
@Jurga09: to przeciez jak ktoś sie #!$%@? urodził to kanarkiem nie umrze. A łaski same powinny znać ryzyko, ale bo sie liczą ze idąc po dniu znajomosci do łóżka trafiają na typa albo czekają se 3 tygodnie.
  • Odpowiedz
@Krawwo: nie, ale ja jestem zakebistym manipulatorem. #!$%@? jestem wręcz królem wyrywania lasek - albo byłem bo raczej siedzę na dupie ze swoją kobietka. I uwierz, ze z przeciętna małolatka byłbym w stanie zrobic wszystko grając nią. I to nie jest fair.
  • Odpowiedz
@Jurga09: Kompletnie nie rozumiem facetów w tym względzie, znam takich, którzy potrafią naprawdę długo czekać i długo udawać zainteresowanie kobietą, żeby ostatecznie pójść z nią do łóżka i porzucić po jednym razie.
  • Odpowiedz