Wpis z mikrobloga

Niesamowicie mnie to bawi, gdy mąż romansuje z jakąś kochanką to ona jest winna, nazywa się ją "szmatą bez honoru" bo "uwiodła męża". A mąż bez winy, baranek biedny wodzony na pokuszenie który nie mógł się powstrzymać. Oczywiście analogiczna sytuacja w drugą stronę też jest świetna, gdy to facet jest winny gdy flirtuje z kobietą w związku, a nie ona...

#c-----------a
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Facet, który flirtuje/sypia z kobietą, która ma innego stałego partnera jest kryptogejem.


@footix: To jakbyś nazwał gości, którzy korzystają z usług prostytutek :P?
  • Odpowiedz
@ppj: małe pieski najgłośniej szczekają, najgłupsi ludzie mówią z największym przekonaniem o rzeczach o których nie mają pojęcia. Stąd zapewne popularność polityków niezależna od tego jak wiele bzdur mówią, byle robili to z wystarczającą zaciętością i konsekwencją.
  • Odpowiedz
@wrednota: problem polega na tym, że nie musisz tak myśleć - to tkwi w człowieku znacznie głębiej niż myślenie. A ludzie, którzy kierują się głównie rozumem, są uznawani za nieludzkich... ;)
  • Odpowiedz
@wrednota: Tak jak napisałem, jeżeli wie, to jest to jakiegoś typu dewiacja. Generalnie nic mi do tego, ale dzielę się swoim spostrzeżeniem w kontekście spostrzeżenia Ljuka, trafnego skądinąd.

@Yahoo_: Nie wiem, dla mnie to chore. Niestety/stety w tej kwestii kieruję się sumieniem, więc wiem, że w rozmowie na argumenty nie mam szans (jest towar - p---------a, jest nabywca uslugi - klient = nie ma problemu).
  • Odpowiedz