Wpis z mikrobloga

@Krawwo: jeżdżę czasem Amazonowym busem do domu, szczęśliwi ludzie, serio. Nie ma #!$%@? jak to źle jest w życiu i w pracy jak to we wszystkich autobusach gminy Tarnowo Podgórne, więc coś musi być na rzeczy.
@Krawwo: Masz umowę o pracę na miesiąc przez pośrednika, potem jak są z ciebie zadowoleni (czyt. nie lecisz w ciula czyli nie opieprzasz się i nie chodzisz na l4 co chwila), to przedłużają na kolejny miesiąc, w międzyczasie jak chcesz to możesz złozyć wniosek o konwersję żeby robić bezpośrednio dla Amazona (co nie znaczy, że cię tak od razu przyjmą :P)
Jakby co to jest zmiana poniedziałek-piątek bez środy (bo robi
@Krawwo: Od 4:00 do 7:00 nikt nie pracuje. Przerwa serwisowa. Jedynie bulwy z Facility i IT coś wtedy grzebią. Ogólnie ludzie są w miarę zadowoleni, chociaż jak to w Polsce, zawsze mogłoby być lepiej... Moja koleżanka pracowała na Pick (studentka, pracowała miesiąc przez wakacje) i mówi że na pewno jeszcze wróci.
Co do dojazdów to z tego co wiem to są naprawdę z wielu miejsc w Poznaniu więc z tym raczej
@Krawwo: Pracuje 2 miesiące na stow i jestem w sumie zadowolony. Praca jak dla mnie lekka i nie męcząca. Jedynie wynudzic się można. PS. Właśnie wracam z roboty.:d
@Krawwo: pracowałem na "kontroli jakości", czyli liczyłem towary na półkach. Praca nudna jak cholera, ale płaca w porównaniu do obowiązków dobra.
Ludzie czasem narzekają na normy, ale przeważnie są to tacy, którzy się po prostu #!$%@?ą :d ja pracowałem tylko miesiąc, więc miałem na to #!$%@? motzno i nie przejmowałem się specjalnie.
Poza tym masz darmową kawę (bardzo ważne :D), obiad za złotówkę (są zjadliwe, czasem nawet znośne :d), nadgodziny płatne
@Akuku69: Nie można żadnej elektroniki wnosić na magazyn, powód jest prosty - w magazynie jest sporo różnych telefonów itd wiec jakby mieli każdego sprawdzać czy dany przedmiot jest faktycznie jego no to trochę długie kolejki do wyjścia by się zrobiły.
@KtosMiZajalNickElas: nadgodziny 150% a święta 200%.