Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #pytanie

Mam Volish Carbon, nie używałem go kilka miesięcy. Dzisiaj kupiłem sobie tą górną część gdzie się wlewa płyn, z jakimś regulowanym dopływem powietrza i jakąś niby nową grzałką bez tych sznurków. Wiem że nie ma rewelacji, że volish to nie jest chyba jakaś super firma itd. Ale średnio chce wydawać znowu kasę na innego jak mam tego.

Czy powyższa konfiguracja jest wystarczająca żebym zupełnie odłożył normalne papierosy? Ew. proszę o jakieś porady jak mam odstawić normalne. Odkąd wlałem płyn(18) to wypaliłem trzy normalne bo nie dałem rady wytrzymać :/
  • 33
@coTYkcesz: Mogę na prv coś tam doradzić ale nie dziś bo późna pora, i nie zamawiaj jeszcze, poczekaj bo koledzy spod tagu mogą jeszcze coś bardziej optymalnego polecić, nie ma co się spieszyć. A co do własnych lq to prosta sprawa, mogę pomóc :)
@coTYkcesz: ten iJust2 to chyba najlepszy wybór w tej cenie. Odradzam volishe i inne mildy bo to gówno okrutne - strasznie zmarnowana kasa. Spróbuj tego iJusta, kup sobie trochę grzałek. Jak Ci się znudzi to kupisz coś lepszego potem ;) A nóż widelec zachcesz boxa - z trzymaniem tego w kieszeni nie ma problemu tak btw, a bateria trzyma w wuj więcej - no i możesz wcisnąć w to wszystko z
@coTYkcesz: Nie ma problemu, pod tym tagiem też zawsze pełna kultura na szczęście, więc jest dobrze. Wiesz ja na tym nie wapowałem, więc dlatego dobrze jak ktoś jeszcze się wypowie. A co do lq to jakieś tam pojęcie mam :) Zaraz Ci podeślę linki na pw ale wyjaśnienia co jak dlaczego i po co to zdecydowanie nie dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@beer_man: myślę że na start to lepiej niech sobie kupi tego iJusta - smak dobry, w grzałki się bawić nie musi i chmurka też elegancka. IMO do tego egona nie warto dopłacać bo czuję że jak kupi cokolwiek z tych dwóch to tak czy inaczej w przyszłości będzie chciał kupić boxa. Także lepiej niech za tą różnicę zainwestuje w więcej grzałek coby do sklepu nie latać cały czas, i cały zestaw