Wpis z mikrobloga

Wiedzmin 3

W przerwie na #wiedzmin3 ponieważ dopiero dziś na 14,5 lvl wszedłem do Novigradu, gra zaczynała mnie już nudzić. Jazda po lasach, raz za wozem raz na kozie i odkrywanie wszystkich możliwych pytajników, przełamałem się i wjechałem w końcu spotkać się z Triss i spotkało mnie miłe zaskoczenie. Zupełnie inna sceneria, dialogi, nowi bohaterowie, ten cały zgniły gaj, konwersacja z żebrakami ahh zakochałem się na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale nadeszła 19 i pora było uśpić małą, a odbywa się to przed tv więc..

#android + #tablet + pad

Zszedłem na dół i sobie pokombinowałem podłączenie pada z ps4 do tableta i to fajna sprawa je.
Jak by był ktoś zainteresowany pograniem sobie w gry z wszystkich możliwych konsol to jest do tego emulator ePSXe wszystkie gierki .ISO można ściągnąć TUTAJ a pada podłączyłem po przez aplikację Bluez IME za darmo gp. Nie koniecznie musi być to tablet a każde urządzenie z 4.2 +
Pisze to z dwóch powodów, chciałem dzisiaj napisać że w wiedzminie nastąpił fajny zwrot bo zaczynał mnie nudzić przez moją oszczędność tej gry a później zacząłem kombinować z tym padem bo tablet dostałem i nie jest mi w zasadzie potrzebny chciałem go w jakiś sposób wykorzystać. Miałem lekkie problemy z parowanie ale się w końcu udało i postanowiłem się tym z wami podzielić tym bardziej że emulator obsługuje wszystkie konsole.
#polecamnaandroida #technologia
Pobierz Domenico - Wiedzmin 3 

W przerwie na #wiedzmin3 ponieważ dopiero dziś na 14,5 lvl ...
źródło: comment_x3KA80Hrv69OZLfx0yMPAYpQc4ov1VNc.jpg
  • 7