Wpis z mikrobloga

Znalazłem kilka fotek z tego dzisiejszego napadu na kierowcę Ubera, co zniknął film. Na jakimś profilu taksiarskim napisali, że doszło do kolizji i kierowca ubera usiłował uciec, więc go zatrzymano. Ja tutaj nie widzę żeby samochód był jakkolwiek naruszony, a naklejanie naklejek z każdej strony samochodu to chyba nie jest zatrzymywanie sprawcy wydarzenia.

Ciekawe też, że na wszystkich fotkach są uśmiechnięci taksówkarze, a na tej sami ocenzurowali bohaterów tego zdarzenia.
Oceńcie sami:
http://imgur.com/a/BLvOr

#taxi #warszawa #uber
Kacc - Znalazłem kilka fotek z tego dzisiejszego napadu na kierowcę Ubera, co zniknął...

źródło: comment_cBQcfH54umcvmmQGYuxDPAn5HKxiF3Ip.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@deroo: no mógł, ale taksiarze dzisiaj się przemieszczali z prędkością 5km/h, więc ciekawe jak to zajechanie wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kacc: to wypadało by zebrać i publikować. Ci ludzie zamiast lobbować za rozwojem rynku mają ciasno pod sufitem. Jedna praca od poczęcia aż do śmierci? Śmiechu warte. Mnóstwo taksiarzy opowiada że albo dorabiają albo mieli biznes i będą do niego wracać albo kombinują więcej rzeczy itd. itd. Zabetonowany rynek nigdy nie jest zdrowy.
  • Odpowiedz
@axis_mundi: imho powinni wziąć taksówkarzy za mordy, tak jak ma to miejsce w innych krajach. Jeden kolor wszystkich samochodów, stała stawka i kontrole. Ja zrezygnowałem z taksówek z racji niskiego poziomu usług, a nie wysokich cen.
  • Odpowiedz