Wpis z mikrobloga

Hejo! Pomożecie mi wybrać mobilny #internet?

Konkrety:
-cena - do 50 zł na miesiąc (wiadomo, że im mniej tym lepiej)
-prędkość pobierania - minimum 2 Mbit/s
-pakiet danych - nie potrafię stwierdzić ile potrzebuję. Ogólnie bardzo mało ściągam, przeważnie pojedyncze pliki, czasem muzykę.

Okoliczności:
Brat zabiegany, a ja się na tym kompletnie nie znam. Zrobiłam test w domu. Wyniki niżej. Takie parametry mi wystarczają. Modem konieczny, bo z lapkiem problemów nie będzie, ale za to tablet nie ma portu USB do takiego wtykanego. Znacie może jakieś korzystne oferty? Z tego co wyczytałam plus i polsat strasznie oszukuje po wykorzystaniu pakietu. Tego się boje najbardziej xd. Chciałam namówić współlokatorów na ruter, robić zrzutę na rachunek, ale pomysł nie wypalił.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pomocy
Pobierz KonniQ - Hejo! Pomożecie mi wybrać mobilny #internet?

Konkrety:
-cena - do 50 zł ...
źródło: comment_uu4F8YIdoU3nK1qpleg4zCkkYOElD8Tn.jpg
  • 11
@Namenick: A konkretnie kup sobie RedBull Mobile. Za 50zł na trzy miesiące masz nielimitowany internet LTE. Działa bardzo dobrze, jak masz dobry zasięg LTE i nie obciążony to spokojnie z 50Mbit/s wyciągniesz.
@KonniQ: Ja udostępniam sobie internet przez telefon. Bardzo dobrze to działa. Oczywiście lepiej jest mieś router z modemem LTE, ale to już są koszty. Kupujesz starter, ładujesz za 50zł, wchodzisz do menu przez *111# i wybierasz opcję nielimitowany internet LTE. To wszystko.