Wpis z mikrobloga

@dran2: I? Nagle sprzet z 2015 roku jezdzi do dupy?
http://www.radon-bikes.de/en/bikes/mountainbike/hardtail/zr-race-29/zr-race-29-80/

@Vildus: Jak nie potrzebujesz geometri z modeli Race to rozgladaj sie za wersjami Team. Troszke bardziej "turystyczne", mniej "wyscigowe", ale dalej swietne ramy. Za cene tego Race dostaniesz Slide 7.0 z 2015 - http://www.radon-bikes.de/bikes/mountainbike/all-mountain/slide-29/slide-29-70/
Kupilem, jestem bardzo zadowolony. Wczesniej mialem Cube Acid 2015, teraz tego slida i jest super.
  • Odpowiedz
@Vildus: 175cm, ale mam krotki nogi - 78cm do jajek. Rozmiar 16 pasuje idealnie. Siodelko mam tycke wyzej niz ahead. Proboje upolowac jeszcze na ebayu droper posta do tego i bedzie idealnie.

Bede jeszcze eksperymentowal z krotszym vorbau, ale to w imie nauki tylko, zeby spradzic jak to jest.
  • Odpowiedz
I? Nagle sprzet z 2015 roku jezdzi do dupy?


@mirkowypok: @Vildus Nie. Zwykłe Deore nie jeździ do dupy. Ale XT przeszło w tym sezonie rewolucję i nie warto za taką kasę pakować się w starą wersję bo nowa jest lepsza i nie jest ze starą kompatybilna.
  • Odpowiedz
@Vildus: Kup fulla za te pieniądze. Coś w stylu Kross Soil (130mm skoku). Pewnie osprzęt gorszy, ale będzie ci się dużo lepiej jeździło w terenie.
  • Odpowiedz
@dran2: Tak, bo to waga decyduje o odczuciach z jazdy...
Nie pisał że jeździ maratony celując w podium, to po co rower z SIDem? Zamiast tego można mieć wygodną kanapę i popylać w dół 3 razy szybciej.
  • Odpowiedz
@dran2: Na czym polega ta rewolucja? Nie neguje rozwoju technologi. Tak jak mowilem wczesniej, kiedy rozmawialismy na wiosne, kiedy pomagales mi w rozpoczeciu przygody z MTB - widze co sie dzieje w branzy snowboardowej i owszem z roku na rok technologia jest lepsza, ale to nigdy nie sa skoki, ze nagle z dnia na dzien sprzet staje sie obsolete i "idz pan w #!$%@? z tym badziewiem". Troche.. tak.. fanbojowskie
  • Odpowiedz
to po co rower z SIDem?


@baczus: Bo kosztuje w utrzymaniu tyle co Reba którą dzisiaj właściwie jest.

Zamiast tego można mieć wygodną kanapę i popylać w dół 3 razy
  • Odpowiedz