Wpis z mikrobloga

Skrobnę coś o nowych nabytkach. Dzisiaj coś na temat N22(dzięki @ngr1).

Parownik, ewidentnie nie pod cloud chasing. Co do samej konstrukcji zero jakichkolwiek zastrzeżeń. Post hole duże, jedyny mankament jaki póki co zauważyłem to strasznie lipne śruby. Air flow od dołu, powinien spodobać się fanom magmy. Mimo, że do tak owych nie należę, to to RDA mi całkowicie odpowiada. Nie ma problemów z wyciekami(magma się z tym borykała). Juice well, nie za duża, ale wystarczająca, żeby przechować liquidu na kilka pufnieć. Jak dla mnie, przegania Derringer'a pod względem smaku, a ten do nie dawna był u mnie na pierwszym miejscu. W końcu pozbyłem się wiecznie brudnych rąk od liquidu!

#epapieros #epapierosy
Pobierz GaHee - Skrobnę coś o nowych nabytkach. Dzisiaj coś na temat N22(dzięki @ngr1). 

P...
źródło: comment_Wc3WQpBsvuHHQjUssG3I38UDEzeZresa.jpg
  • 3
@korynt: Air flow, to przepływ powietrza. Im większy, tym łatwiej się zaciągać(duży air flow, dyktuje sposób zaciągania- prosto do płuc). Post hole, to dziury do, których wkładasz drut i przykręcasz go śrubką. Magma to taki parownik, z air flowem od dołu(masz jeszcze "nawiew" od boku, w przypadku innych czajniczków). Juice well, to przestrzeń, najczęściej zagłebienie, w którym jest przechowywany liquid. RDA to Rebuildable Dripping Atomizer, czyli taka "góra", która nie ma