Wpis z mikrobloga

Używaj dropboxa do przechowywania swoich prywatnych i zawodowych danych.

Werbuj przyjaciół i klientów do używania tej "wspaniałej" aplikacji.

Zdobądź maksymalną darmową pojemność (16gb)

Współdziel foldery ze swoimi klientami, oraz rodzinną firmą (na której są faktury, umowy, mnóstwo ważnych rzeczy)

Nawiąż współpracę z dużą firmą. Zapraszają Cię do większej współpracy i wysyłają zaproszenie do ich firmowego dropboxa.

Dołącz. Przez przypadek dali Ci prawa administratora i chcą to cofnąć. Niechcący odłączają Cię zupełnie od swojego konta.

Obserwuj jak twoja aplikacja dropbox odinstalowuje się automatycznie na komputerze, a pliki (również te z prywatnego konta) się kasują.

Spróbuj zalogować się na swoje konto.

Dowiedz się, że konto już nie istnieje.

Napisz do supportu. Brak odpowiedzi przez kilka dni.

Poproś admina firmy o ponowne przyłączenie. Firmowe konta dostają odpowiedź od supportu nieco szybciej. Czekałem 3 dni.

Wyjaśnij co się właśnie #!$%@?ło. Zażądaj przywrócenia konta, plików i pojemności. Wyjaśniają Ci, że musisz założyć ponownie konto i wszystko będzie ok.

Załóż. Nic nie jest ok. Puste konto, 2 gb pojemności.

Użeraj się z supportem 2 tygodnie i miel w kółko te same fakty. Dostawaj te same odpowiedzi, które już wcześniej Ci nie pomogły. Kiedy bombardujesz ich listą faktów i okazujesz #!$%@?, dowiedz się, że raz skasowane konto nie może zostać przywrócone. Cała rozmowa na nic.

Opisz wszystko na wykopie i ostrzeż Mireczków przed tą aplikacją.
  • 6
@3mielu: Większości rzeczy mam kopię. Chcę odzyskać swoje konto i współdzielone foldery.
P.S. Trzeba być debilem, żeby wyzywać ludzi od debili na podstawie tego, że coś sobie z góry założyłeś ;)
@mamFAJNYnick: korzystam też z dysku google, ale muszę przyznać, że drop jest bardziej przejrzysty i wygodniejszy. Chciałem wykupić konto płatne, ale teraz już na pewno poszukam jakiejś alternatywy.