Wpis z mikrobloga

Zakodowałem, choć jeszcze jest nieskończona(trochę drobnych niedoróbek).
W takich projektach treningowych najgorsze jest to, że ciężko mi je skończyć, zwłaszcza ostatnie szlify jak podpinanie pluginów, animacji, poprawianie walidacji itp.

Najchętniej ten plugin do przewijania strony to bym sam napisał(i tak chyba niedługo zrobię).
W takich większych projektach mam problem z dobrym uporządkowaniem struktur w css(btw pierwszy raz pisałem w sass), w html jeszcze jako tako to wygląda.

trzymajcie mirki linka do dropboxa z plikami, jeżeli ktoś byłby chętny obejrzeć i ocenić moje wypociny i skrytykować to byłbym wdzięczny, długa droga przede mną, a coraz ciężej o dobre rady( ͡° ʖ̯ ͡°) z góry dziękuję!

DROPBOX

LIVE

nie obraźcie się, ale wołam @RobenPL, @Wyrazisty, @Kierownikdzialuzycie000, @xcccx
Bo pomogliście mi bardzo z projektem( ͡° ͜ʖ ͡°)

i witam serdecznie pozostałych obserwujących tag #stronaodfrontu !( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stronaodfrontu #webdev
  • 40
  • Odpowiedz
@rbielawski: coś w tym jest, jednak uznaję, że jak się uczy to można czasem fuszerkę jebnąć, byleby wmiarę skończyć projekt.

No to bierz się za ten swój kod a nie mirkujesz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Filem00n: ta biedna samotna spacja po klasie circle xD

##### 20042007


Zamiast
bo tutej nie potrzeba i jest passe ustaw display:block na small i będzie ten sam efekt a kod lepszy
  • Odpowiedz
@Filem00n: to było z bootstrapa, kwestia taka że niepotrzebnie używasz klasy container-fluid, po prostu wyjeb każde jej użycie i voila. container-fluid ma swój padding, tak samo jak container i 2 paddingi się nakładają + wymuszona szerokość 750px sprawia że się rozjeżdża.
  • Odpowiedz