Wpis z mikrobloga

New #nintendo #3ds to fajna platforma do grania z ciekawym i dającym wiele radości trybem 3D, czy kolejna bezsensowna konsola, która ma co najwyżej kilka fajnych gier?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mattommottam: Powiem tak...

a) Jeśli masz 3DSa, ale rzadko włączasz tryb 3D albo dajesz radę trzymać go sztywno, to nie warto kupować New 3DSa, bo zwyczajnie ma za mało rewolucyjne bebechy, żeby uprgadować.
b) Jeśli nie masz żadnego 3DSa, to serdecznie polecam zainteresowanie się n3DSem.

Osobiście kupiłem go miesiąc temu dla Pokemonów, ale do tej pory kupiłem sobie od razu fajny Picross, Rayman Origins, 2 klasyczne Mario, Super Mario
  • Odpowiedz
@mattommottam: Efekt 3D to bardziej dodatek, ja osobiście dla oszczędzenia baterii w pociągu zwykle go nie używam, ale wygląda fajnie przy niektórych tytułach. Czasem jest wrzucony na siłę jak przy Picross (wyobraź sobie Sudoku, w którym poszczególne elementy plansy są bliżej, a inne dalej... po prostu głupio to wygląda), czasem fajnie jak odróżnienie postaci i tła w platformówkach pokroju Mario i Rayman Origins (które było dostępne za bodaj 26zł ostatnio
  • Odpowiedz
@mattommottam: Jeszcze słowo o efekcie 3D, bo rozumiem, że 3DSa nie posiadasz i nie wiesz o co chodzi.

W oryginalnym 3DSie efekt 3D osiągało się jedynie patrząc na wprost ekranu. Ekranik jest zrobiony tak że zasłonki wysyłają inny obraz do lewego i prawego oka. Przekrzywienie głowy kilka centrymetrów w lewo albo w prawo powodowało, że obraz do lewego i prawego oka "rozjeżdża się" i wygląda to okrutnie brzydko, przez co
  • Odpowiedz
@mattommottam: tryb 3d na Old 3ds jest do niczego, za to w New 3ds jest tak jak być powinno
dla samego trybu 3d i dodatkowej gałki warto kupić new 3ds,ekran na dodatek ma lepsze kolory niż w tych starych do tego szybkość konsoli która jest wieksza
  • Odpowiedz
  • 0
@Tostu: ją mam wszystkie od pierwszego.teraz wyszedł 6 chyba. Jak kupisz wcześniejsze to dostaniesz gratisowe. Polecam ci jednak picros ds. Na kartridżu. O wiele lepszy. Ją i moja siostra też uwielbiamy
  • Odpowiedz