Wpis z mikrobloga

@superloginbulwo: Ja nie używam więcej kosmetyków tylko z jednego powodu- bo nie umiem się malować xD
Rozsmarowanie tego fluidu na ryju to jedyne na co mnie stać, żeby to jeszcze jakoś naturalnie wyglądało.
Ale przynajmniej kreski mi wychodzą proste ( ͡º ͜ʖ͡º)
@superloginbulwo: Ja nie umiem się malować. Mam sporo pędzli, cieni, różne pudry, a i tak używam tylko fluidu, kredki do oczu i tuszu do rzęs. Za cholerę nie potrafię ładnie namalować oka, czy nałożyc różu na policzki.
@deroo: oj powiem Ci, że jak oglądam niektóre filmiki na jutubie to laski takie czary robią z makijażem, że się nie zgodzę xD

@Shyvana: ja to kupiłam paletki i pędzle i wtedy to już wpadłam totalnie, a kiedyś tylko tuszem potrafiłam xD a teraz chce wincyj i wincyj
@superloginbulwo: Kiedyś kombinowałam z podkładami, ale wszystko za ciemne, pryszcze wychodziły, a jak coś było fajnego to kosztowało majątek. Teraz mi się juz nie chce, szkoda cery. Transparentny puder daje radę. Tylko brwi i rzęsy muszę malować, bo mam wręcz przezroczyste xd
@trollik: ja to samo, ale się uparłam, usiadłam z lusterkiem, paletkami i pędzlami, wbiłam 'blendowanie' w jutuba i leciałam :D

@prokrastynacya: o to racja z tym podkładem, dlatego wolę bb azjatycki, bo mają jasny i puder bambusowy, bo nie daje koloru, a matuje ładnie :D o, przypomniałaś mi jeszcze o brwiach xd też często robię

@tygrys_tygrys: też miałam mineralny, ale jakoś słabo krył mega :< a mam przebarwień troszkę
@Shyvana: a tam, jak tu i stulejka.pl i programisci.pl jest to i wizaz moze być xD kumpelo polecam alinarose.pl i filmiki na jutubie maxineczki! usiądź koniecznie w dobrym świetle (maluj się w takim w jakim się będziesz pokazywać), bo ja się malowałam w zacienionym pokoju na początku i byłam z siebie zadowolona i idę do okna i tylko matka boska miłosierna mnie zatrzymała, że w tym nie wyszłam xD