Wpis z mikrobloga

Wykopowy Kalendarz Beksiński gotowy do zakupu!

Wołam chętnych:
@tranc: @kombajndosalatek: @sermaciej: @domel88: @Czerw2: @snikersx: @Letoo: @fruity: @Mumbaj: @sitta_europaea: @Cezetus: @ippawel: @maciekawski: @Cervantes006: @Rabsztok: @xortis: @audiohead: @Merkuriusz: @RogerWaters:
Kalendarz gotowy do nabycia tu: http://www.boszart.pl/pl/kalendarze-beksinski/517-kalendarz-beksinski-2016-a3.html

Zmieniłem dwie rzeczy: dodałem małe logo naszej firmy (bo zapomniałem :)) oraz usunąłem słowo "kalendarz" ze strony Tytułowej. Wyciętych rogów nie ruszałem z kilku powodów. Ale najważniejszy jest taki, że mi się zwyczajnie podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, rabat dla Wykopków na kalendarz!
Przy składaniu zamówienia wpiszcie kod "wykop-15" a dostaniecie 15% rabatu. Jak się dodatkowo zarejestrujecie to będziecie mieli jeszcze 5% rabatu. Póki co kod jest aktywny do końca września.

Ps: Teraz przez kilka godzin nie będę w stanie odpowiadać bo mnie nie będzie. Jak coś to wieczorem zajrzę.

#beksinski #kalendarz
boszart - Wykopowy Kalendarz Beksiński gotowy do zakupu!

Wołam chętnych:
@tranc: ...

źródło: comment_j5xh6y1sXAwy6grnepRyVGcPdsSa5KrL.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to jest ta ostateczna wersja czy nie? :(


@Letoo: To jest ostateczna wersja tego kalendarza. Natomiast mam praktycznie gotowe inne projekty. W tym taki z imionami. Ale Wykopowy jest jeden i to właśnie ten tutaj :)
@slava: Zamów 30 września. My na przelewy czekamy minimum 14 dni :)
  • Odpowiedz
Kiedy kalendarz z twórczością @bezoka ?

@Hansek: O dziwo do wczoraj nie wiedziałem o jej istnieniu (mimo sześciu lat tutaj). Na Twoje pytanie odpowiem tak: jeżeli autorka pozwoliłaby na taki kalendarz to ja nie mam z tym problemu. @bezoka, chcesz?

Nie planujecie może kalendarza z twórczością Jakuba Różalskiego?

@Huzio: Jakby autor się zgodził to chętnie.
  • Odpowiedz