Wpis z mikrobloga

@karolburza: Odzież z Lidla jest w porządku, nie ma co przepłacać za logo nike czy asics skoro pewnie wszystko szyje ten sam chińczyk. Cena do jakości jest na prawdę rozsądna - zwłaszcza jak ktoś idzie 2-3 razy w tygodniu na 1 godzinkę biegania. Wtedy ma ciuch za parę złotych na kilka sezonów.

Co innego buty, tutaj jestem zdania że lepiej wydać nawet te 300 złotych na porządne i dobrze dobrane buty,
@karolburza: chciałbym zacząć biegać po bułki do lidla na zlot fanów pieczywa tostowego w Siedlcach, poradźcie mi coś wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju czy trafiłem na dobry dział
@karolburza: Odzież z Lidla jest w porządku, nie ma co przepłacać za logo nike czy asics skoro pewnie wszystko szyje ten sam chińczyk. Cena do jakości jest na prawdę rozsądna - zwłaszcza jak ktoś idzie 2-3 razy w tygodniu na 1 godzinkę biegania. Wtedy ma ciuch za parę złotych na kilka sezonów.


@ProjektGdansk: jedna uwaga do ciuchów - koszmarnie farbują :( Biegam codziennie i codziennie po biegu je piorę pod